Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ti hisztek a " 3 a magyar...

Ti hisztek a " 3 a magyar igazság "- ban? Lehet, hogy harmadjára komoly balesetem lesz?

Figyelt kérdés

Eddig 2x voltam "halál közeli élményben" az autóval. Elsőnek, decemberben, nem ütköztem senkivel, de nem sok híja volt. Ma ütköztem, de hál\'istennek nem lett komolyabb bajom. Félek, hogy harmadjára valami bajom lesz. Ti hisztek a " 3 a magyar igazság "- ban? Lehet, hogy harmadjára komoly balesetem lesz?


Légyszi ne nézzetek hülyének, komolyan megrendültem az imént... Mi a tapasztalatotok?


2009. ápr. 5. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A ne felj az ugy tudom csak egy szolas, arra szoktak mondani ami kettore nem sikerul es harmadjara igen akkor mondjak ,hogy "Harmadik az Isten igaza".
2009. ápr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Babonáktól való rettegés helyett nem kellene inkább normálisan vezetni?
2009. ápr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Utolsó! Nem én voltam a hibás. Egy kereszteződés volt, mentem egyenesen, egy utcáról meg elémjött egy autó, gondolom megijedt és megállt az út közepén. Én meg ugye mentem volna egyenesen, mire észrevettem, hogy kijött elém hiába nyomtam a féket, csak neki mentem. Az én kocsimnak hál'istennek nem lett nagy baja, viszont az övé eléggé behorpadt. Nekem lett volna elsőbbségem, azt mondta, nem látta, hogy jövök, pedig városon belül volt, mentem 50-nel..


Az első válaszolónak köszönöm a választ! Remélem tényleg igazad van és nem lesz semmi bajom és nem is lesz következő! :(

2009. ápr. 5. 16:01
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Defenzív vezetés ugye.
2009. ápr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!