Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Már MEgvan a Forgalmi, Rutin,...

Malaboy kérdése:

Már MEgvan a Forgalmi, Rutin, és KRESZ vizsgám, Kedden vizsgázok elsősegélyből. Utána, , ha az sikerült, hogyan tovább? 3 Munkaapon bellül adnak valamit nem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:

az egészségügyi vizsgán kapott kártyát felküldik a központba meg kell várni a visszaigazoló levelet h minden vizsgád megvan utána okmányi. utána adnak csekket befizeted visszamész és

3nap múlva mehetsz a jogsidért

2010. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom az első miről beszél, semmit se kell várni.


Én az elsősegély vizsgán kaptam egy papírt, hogy sikeresen teljesítettem, azzal még aznap besétáltam a petzvál utcába ahol meg is kaptam az igazoló papírt arról, hogy minden vizsgám megvan. Ezután rögtön besétáltam az okmányirodába. Ott bemutattam az igazolást, csináltak képet, aláírtam pár papírt, kaptam egy 4000 Ft-os csekket amit ott helyben be kellett fizetni, visszavinni és hozzátűzték a papírjaimhoz. Kaptam egy papírt, hogy készül a jogsim (amiről mindenki megkérdezi, hogy lehet-e vele vezetni). Utána 4 nap múlva megérkezett a jogsim.

Ennyi. Ez 3 hete volt.

2010. júl. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát nálunk így megy...
2010. júl. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van ahogy a második írta.De a papírral nem lehet még vezetni.!!!
2010. júl. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!