Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Betartod a KRESZ előírásait?...

Betartod a KRESZ előírásait? Milyen arányban tartod be a különböző szabályokat?

Figyelt kérdés
Záróvonal, sebességkorlátozás, megállási/várakozási tilalom, biztonsági öv, stb...
2009. ápr. 16. 06:59
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

@15:15:

Milyen jó, hogy felvetetted! Nekem szent meggyőződésem volt, hogy a lakó-pihenő övezetben 30 Km/h a korlát!

Nem árt néha utána olvasni, mert még 25 év után is érnek meglepetések!


Én rendszeresen telefonálok vezetés közben, de én áldoztam rá 3990 Ft-ot, hogy legyen egy vezeték nélküli headset-em! Gondolom a 10-20 milliós autók kifizetése után már a gazdinak nem marad annyija, hogy ő is vegyen magának...

:)

2009. ápr. 19. 14:41
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Az általam megszegett egyetlen szabály: sebességhatár (10-zel többel vezetek, de nem többel)
2009. ápr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszer előfordul, h útépítés volt, de már régen készen van csak a 30-as tábla maradt kint, amúgy teljesen egyenes széles és jól belátható út, na ilyenkor a 30-at én is úgy értelmezem ,h kerekenként. Egyébként egyszer kipróbáltam, h cska 80-al mentem ilyen úton, de akkor is majd letoltak az útról.
2009. ápr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Friss jogsis vagyok, tehát még minden szabály frissen él az emlékezetemben, és igyekszem is betartani őket. Az viszont felháborít, hogy azért, mert kint van az autón a T betű hülyének néznek. Nem egyszer fordult elő olyan, h édesanyám vezette az autót (nyilván ő jóval nagyobb tapasztalattal rendelkezik mint én, így bátrabban kerülget, előz), és a szomszéd sávból átbámultak, h mégis ki vezet. Másrészt pont ma lakott területen belül átengedtem egy idősebb bácsit a gyalogosátkelőn, kb 3 autó volt még mögöttem, és rámdudáltak. Könyörgöm, csak a szabályokat tartom be, már ez is baj?????? Mellesleg kint a T betű, ergo nem 20 éve vezetek, és igen, néha lassabban csinálok dolgokat, mint az agyontapasztaltak, akik csak a gázt és a dudát ismerik!!! Elnézést, ha ezzel bárki érzéseit megbántottam, csak nagyon dühös vagyok emiatt.
2009. ápr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
58%
Én bringázom, és forgalomban betartom. De nem jelzek a kezemmel pl.. És kisvárosi utakon a behajtani tilosban simán bemegyek, mert gyalogosként is bemegyek :D Ha aszfalt van, járható, akkor megyek arra. Ez normalis?
2009. máj. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!