Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ki jöhetnek értem a rendőrök?

Ki jöhetnek értem a rendőrök?

Figyelt kérdés
Közlekedési szabálysértésért 45000 ft büntetést kaptam. A helyi önkormányzatnál megbeszéltem hogy ledolgozom, közben beteg lettem és nem tudtam menni az egyeztetett időpontban. Ma üzentek az önkormányzatból hogy holnap reggel fél hatkor jön értem a rendőrség! Ez lehetséges vagy csak rám akartak ijeszteni???
2011. szept. 21. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
persze, kimehetnek, bár lehet van jobb dolguk is. Amúgymeg nem tudtad jelezni a hivatal felé pl telefonon h beteg lettél? Vigyél be nekik majd papírt, szólj addig is, h később mész.
2011. szept. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Csak rád akartak ijeszteni! Én azért megvárnám a fél 6- ot.

8- ra bemennék oda ahonnan jött a hívás, és megkeresném azt az illetőt aki ezt mondta!


Ha igazolni tudod, hogy beteg voltál akkor nincs mitől félned.

2011. szept. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Telefonon hangzott ez az infó? Ijesztegetnek, ilyen gyorsan nem megy az ügymenet. Hiszen először is átadják az ügyet a NAV-nak, a béredből fogják, próbálják levonni. Jobban jársz amúgy ha egyszerűen befizeted.
2011. szept. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Önkormányzat küldi ki a rendőröket. Szép!
2011. szept. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nincs bérem amiből le tudnák vonni! A hölgy akivel beszéltem azt mondta az önkormányzatnál hogy rendszeresen érdeklődnek a rendőrségtől hogy ki az aki még nem dolgozta le a büntetését. Az infót pedig ez a hölgy mondta a páromnak az utcán, mikor kifelé jött a hivatalból a nap végén és véletlen összefutottak!
2011. szept. 21. 21:22
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, kimennek a rendőrök, mondod, hogy beteg vagy. Ekkor ők nyomnak egy hátraarcot, és elmennek.

Vagy hogyan gondoltad? Netán nekik kell felhívni téged, hogy nem-e vagy véletlenül beteg? Az eszem megáll néha.

Amúgy magaddal tolsz ki, úgy látszik te majd csak a büntetés büntetéséből fogsz tanulni.

2011. szept. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
08:30 hogy te mekkora szépművészeti cserépedény vagy bakker! Jó hogy azt nem írtad hogy direkt lettem beteg, te parlagfű földben lévő része! Amúgy lázasan nem valami sok kedvem volt sétálgatni, főleg ismerve a helyi önkormányzatot ahol nem szokásuk elkapkodni semmit. És mint utólag kiderült amúgy is 20:50-nek van igaza, mert nem megy az ilyen gyorsan! Amúgy meg reggel bementem és jót derült rajtam a hölgyemény, mivel ő csak tréfált. Simán megbeszéltük a dolgot, és még csak igazolást sem kért hogy valóban beteg voltam az adott időben (mert rendes)! Egyszerűen csak beparáztam, és feltettem a kérdést. De legmerészebb álmomban sem gondoltam, hogy te kedves parlagfű földben lévő része 08:30 majdhogy nem leanyázol így ismeretlenül amiért le mertem betegedni! A többieknek köszönöm szépen! :)
2011. szept. 22. 23:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Én meg a tutyimutyi embereket nem szeretem! Köszönöm, hogy jellemeztél.
2011. szept. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a tutyimutyiság abban hogy ismétlem BETEG VOLTAM!!! Mert ha ez tutyimutyiság akkor a világ tele van tutyimutyi emberekkel! Amúgy elnézést a jellemzésért, picit hirtelen ember vagyok! Sorry
2011. szept. 23. 13:09
 10/11 anonim ***** válasza:

Szövegértelmezés 1-es. Be kellett volna telefonálni, vagy menni személyesen, és közölni, hogy nem tudsz ott lenni az egyeztetett időpontban. Csak közölni szeretném veled, hogy ha rendőri eljárásban leszel érintett, akár tanú vagy egyéb más formában, akkor nem fognak neked könyörögni, és leszarják az állapotodat. Ha nem jelzed, hogy nem tudsz megjelenni, akkor bevisznek bilincsbe. Ha nem tudsz viselkedni, akkor meg lenyomnak a földre, és bevisznek bilincsbe.

Ezzel csak annyit akartam mondani, hogy ne szórakozz a hatósággal, mert nem mindenki lesz mosolygós veled, és nehogy egyszer még a leszarom stílus miatt megalázva érezd magad. Ezzel a gyerekes beteg=tutyimutyi szöveggel pedig magad minősíted. Ha képtelen vagy megérteni a szó jelentését, akkor ne engem próbálj meg hülyének nézni.

2011. szept. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!