Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Meglőtték a rendőrök a csávót,...

Meglőtték a rendőrök a csávót, aki jogsi nélkül vezetett és meg sem állt a felszólításra! A család most ott hőbörög! Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Én a rendőrök intézkedését jogosnak tartom, bár állítólag csak véletlenül találták el... Aki vét a törvények ellen, azt büntessék is meg!

Hát nehogy már a nyúl vigye a vadászpuskát!!!


2009. ápr. 25. 18:38
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak: nem, mert a halálbüntetés megtizedelné őket rendesn!
2009. ápr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
74%
1991-ben - sajnos eltörölték. Ez - az európai jogharmonizációhoz történő illeszkedés - volt az EU csatlakozási tárgyalások megkezdésének egyik feltétele. És így most Ők is az Európai Unió teljes jogú állampolgárai.
2009. ápr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
77%
Három szoros hur rá! (Nem a hozzászólót cikiztem!) Remélem a külön írt szavakból mindenki megértette az igazi mondanivalómat!
2009. ápr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Tudjátok, hogy én milyen szerencsés vagyok? Litvániában élek (Elnyomásban születtem.). Igaz, hogy hozzánk is betelepítettek ruszkikat (akik b...nak megtanulni litvánul, ugyanúgy, mint Észtországban), de cigányok alig vannak!
2009. ápr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim válasza:
100%

A Youtube-os videó nagyon ott van! Miért nem lehet ezt itthon is így?????

A rendőrnek semmi joga! Mégis mi a francért fityeg az oldalán az a kib*** fegyver??? Ballansztnak???

Ha már ott van, akkor igenis használja, ha olyan helyzetbe kerül. Ne a bűnözők legyenenk már sajnálva, könyörgöm.

A másik meg az, hogy ha esetleg láttátok, akkor a lelőtt cigónak, és a családjának akkora háza volt, mint a parlament, csak ebben lehet, hogy még aranyból is több van.

Na, én a rendőri helyszínelés mellé kiküldtem volna egy vagyonosodás vizsgálati csoportot is és végignéztem volna, hogy ugyan mégis miből telt erre a " putrira" !!!

Biztos a SEGÉLYBŐL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. ápr. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Aki rendőrnek megy az is egy fasz
2009. máj. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Mármint aki rendőrre támad, vagy aki azt a hivatást választja?
2009. máj. 1. 16:33
 28/35 anonim ***** válasza:
50%
Hát igen... Azt szokták mondani, hogy mindenki rendőrnek születik, csak van aki továbbtanul!
2009. máj. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
37%

Ez nem abszurdisztán...

Hanem HITLERISZTÁN- látva válaszolók mélyértelműségét. Rajta-rajta, pont nem érdekel egy szép kerek nulla pont, de az igen, hogy a sok rasszista vadállat miért hirdeti ilyen hangosan magáról, hogy ennyit tud...

Tényleg kellene egy rasszistákat üldőző holocaust ide, akár a fehéreket, akár a romákat akár a zsidókat utálja az illető, kíváncsi vagyok, milyen arcot vágna, ha visszanyalna a fagyi...

Hangsúlyozom: a kérdés felvetésében foglaltakkal egyetértek, aki a jogszabályok ellen hajt- szó szerint- az bűnhődjön, igen.

De ne pusztán azért, mint itt sokan írjátok, mert ilyen meg olyan a származása.

2009. máj. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Oké, nem veszel Eucanubát- én sem, ugyanezen okokból. De több egyéb állateledelt, tisztítószert, kozmetikumot is rajtuk kísérleteztek ki. Nem veszel Eucanubát de kupíroztatod a kutyád fülétfarkát, meg lógatod-mert az NEKED és CSAK neked jó, neked így jobban tetszik.

Nem veszel Eucanubát- de egy szép nagy farizeus vagy.

A kutyát nem azzal veszed kutyaszámba, hogy nem veszel meg EGY kínzásuk árán kikísérletezett terméket, hanem úgy, ha az ő igényeinek megfelelően és nem a TE ízlésed szerint bánsz velük.

Gondolom, fáj az igazság, jössz mindjárt leordítani a fejem, mert ennyit tudsz.:)

2009. máj. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!