Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Meglőtték a rendőrök a csávót,...

Meglőtték a rendőrök a csávót, aki jogsi nélkül vezetett és meg sem állt a felszólításra! A család most ott hőbörög! Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Én a rendőrök intézkedését jogosnak tartom, bár állítólag csak véletlenül találták el... Aki vét a törvények ellen, azt büntessék is meg!

Hát nehogy már a nyúl vigye a vadászpuskát!!!


2009. ápr. 25. 18:38
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Oppá, dühömben ellőttem a házszámot, nem ide akartam írni ezt a hsz-t nyilván.

Bocsi, másolom a helyére.:)

2009. máj. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
A YOUTUBE-os videó nagyon ott van. Az a helyzet hogy az elrettentés hiányzik. Mert amíg piti pénzbüntetést kapsz ha esetleg el is kapnak, addig nem lesz rend. De mondjuk kőbányában dolgozni büntetésül mint régen, az már igen. Meg építkezésen. Panaszkodnak hogy kevés lakás épül. Tessék, itt a megoldás, lenne munkaerő bőven. Meg gond a szelektív hulladékgyűjtés. Hát én ezekkel válogattatnám a szemétdombon szívesen. Mert egy kis lóvét kinyögni a mai csalós-lopós-sikkasztós világban büntetésként nem nagy kunszt. Szerintem így azért kevesebb arc száguldozna "mert lesz@rom" beszólással.
2009. máj. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
80%
Szegény gyereket ugyan miért is hibáztatjátok ? Ami abból a kevés segélyből a játékgépezés után marad, már nem elég a jogsira. D D D D
2009. máj. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
81%

Jogosítvány nélkül vezetett? - Ejnye, ejnye!

Nem állt meg a rendőrök felszólítására? -Ejnye, ejnye!

Meglőtték a rendőrök? Biztos ez? - Ha ez is igaz, az is ejnye, ejnye! Meg irgum-burgum is! A rézfán fütyülőjét!

2009. máj. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:

18:50

Én is erre gondoltam. :)

2010. jún. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!