Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen téli gumit érdemes venni?

Gogreg kérdése:

Milyen téli gumit érdemes venni?

Figyelt kérdés

Itt vannak a hidegek, és igencsak aktuális a gumiváltás ideje. ...mivel a vásárlás több évente jelentkezik, ezért ez mindig gondot okoz nekem.

Az igazat megvallva a gumisokkal szemben kicsit szkeptikus vagyok, nem tudom hihetek-e Nekik, vagy csak arról akarnak meggyőzni, ami Nekik a legjobb...


Szóval, Renault Megane-ra milyen téli gumit vegyek szerintetek? (195/65/R15)

Vegyes használatú az autó, városban, autópályán egyaránt használom, de talán városban kicsit többet.


...illetve van olyan márka - típus, amit érdemes elkerülni?


Köszönök minden hozzászólást!


2011. okt. 22. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt olvad el :

[link]


Amit itt ajánlanak és neked árban megfelel, azt bármelyiket felrakhatod.

2011. okt. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nos.. Mennyit mész,és hova autóval? Pályán,vagy csak a sarokra? Gyereket,vagy krumplit szállítasz? Mennyire kíméled az autót? Sok fontos kérdés,rágd magad végig a dolgokon..


Példa 1: Józsi bácsi 16 éves Renaultja,ütött kopott,hétvégén eljár a telkére,ami 3 kilométerre van. Max a feleségét viszi,meg a szerszámait. Neki a kocsira megteszi egy alacsony árfekvésű gumi,ami 8-9 ezer ft. körül mozog..


Példa 2:Egy 3 gyerekes apuka. 5 milliós autóval jár mindennap dolgozni,autópályán,minden nap,és 130km/h-val közlekedik,mellette ezer helyre megy,sokszor bepakolja a családot,elmennek a hegyekbe szánkózni. Nos Ő Már egy profi minőségű gumiban gondolkodjon,ne spóroljon rajta.


Példa 3: Én. 5 éves Corsa,anya oviba hordja a gyereket,ide a városba. Néha Tesco,hétvégén a faluba a mamáék. Ha feltévedünk pályára,ott sincs gond. Nem száguldozunk. Átlagos használat.(Bár kinek mi az átlagos.)


Szóval. Meganra én Ezeket a gumikat venném meg:


Olcsóbb:


[link]


[link]


Középár:


[link] (Én ezt ajánlanám)


[link]



Szóval szerintem ennyi.. A gumisok pedig jó srácok,lényeg hogy ne valami eldugott ócska műhelybe menj..

2011. okt. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az idei évben tapasztalt gumihiánynak köszönhetően nehéz volt azt a gumit beszerezni pontosan, amit akartunk...

Érdemes figyelni az akciókat az interneten, mert könnyen kifoghatunk egy-egy jó gumiabroncsot nagyon jó áron.


A gumisokkal szembeni szkepticizmus nem feltétlenül jó, hisz ők már évek óta csinálják amit csinálnak.


Természetesen ajánlani lehet a minél márkásabb gumikat.. Kinek mi tetszik. Megvan az előnyük és a hátrányuk is. A kínai gumikat talán elkerülném, ha lehet.


Abban a méretben amit keresel néhány termék, hogy válogathass.


[link]

2011. nov. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!