Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Melyek a legbiztonságosabb...

Melyek a legbiztonságosabb magyar autóutak?

Figyelt kérdés
Az 1 és 2 számjegyűek között?
2011. okt. 31. 20:52
 1/4 atilis ***** válasza:
A 4-es főutat ha elkerülöd, akkor már nagyobb bajod nem lehet.
2011. okt. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen annak hallottam a hírét. A 8-ason szoktam néha menni na az se valami leányálom. Sok a rossz minőségű 1x1 sávos rész és ugye tranzitút néha borogatják egymást meg a személyautókat a kamionok...
2011. okt. 31. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, én mondjuk egyik 8-assal kezdődő útról se vagyok jó véleménnyel, legyen az 8, 86, 85 vagy 83...


[link]


itt azt írja, hogy a 4-es a legrosszabb, a legjobb statisztikával a 19, 23 és 68-as számúak bírnak, igaz 2 éves a cikk.

2011. okt. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az 5-ös utat tartom az egyik legbiztonságosabbnak. Még arra is gondoltak, hogy ott is záróvonalat festenek fel, ahol kicsit dombos az út, megóvva azokat, akik előzni akarnak, mert nem látnak szembe senkit. Meg nagyon jól ki van táblázva, jó minőségű, széles is.
2011. nov. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!