Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Forgalomban vezetek. Már...

Forgalomban vezetek. Már vizsga felé tartok. Tegnap ír az oktatóm egy sms-t, hogy eladta az autóját keressek egy másik oktatót. Könnyű megszokni az új autót?

Figyelt kérdés

Eddig Opel Corsa-val tanultam, de most valószínű egy Seat Leonra váltok, mert arról az egyik rokonunknak jó a véleménye. Ezt tegnap mondta. Ha tudom, akkor már nála kezdem először is. Bevoltam az autósiskolába. Nagyon rendesek voltak, segítőkészek. Agyba-főbe elnézést kértek, de mondtam nekik hogy ez nem az ő hibájuk. A legbántóbb az egészben, hogy szerdán írt az oktatóm, hogy aznap nem tudok mégsem menni. Másnap meg, hogy eladta az autóját. És még nem volt képe felhívni sem, egy sms-ben elintézte. Az autósiskolába is szerdán jelentette be, azt hitték, hogy viccel.

Mit szólnátok ti ehhez? Illetve az előbbiekben feltett kérdésemre is légyszi válaszoljatok

Előre is köszi:)


2011. nov. 4. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Azonnal meg szokod a másik autót,,nyugi!
2011. nov. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi. Csak éppen kissé ideges is vagyok, mert ez az oktató(csaj) nagyon aranyos, türelmes volt és élveztem órára járni. De félek, hogy ez a másik oktatónál nem így lesz, mert még nem szoktunk össze.
2011. nov. 4. 20:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Megszokod a másik autót hamar - ellenben én azért megpedzegetném az autósiskola felé, hogy 2 órát intézzen el neked az iskola az új oktatónál ingyen, mert annyi idő biztosan kell majd kezdőként arra, hogy megszokd az új kocsit, a váltóját, a parkolást...
2011. nov. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Dehogy is ,,semmi baj nem lesz, szinte mind kedves. Aki meg nem az nem sokáig marad oktató.

Szépen,már az első órád jó lesz.Inkább arra gondolj,hogy milyen klassz kihívás ,másik autó másik oktató és ha jól megy,,,mert miért is menne rosszul,,mekkora siker élményed lesz. :)

2011. nov. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatást

Úgy érzem, hogy ügyes leszek, mert a régi oktatóm mindig azt csinálta, hogy mindig belefékezett, amikor már én is a pedálra raktam a lábamat és pont akkor akartam fékezni amikor ő. Egyszer pont akartam felgyorsítani 70-re, mert kinn volt a tábla, erre szól hogy menjek már gyorsabban.

De összességében szerettem, mert soha nem kiabált. Bár egyszer mondta hogy ne tegyem tönkre a gyújtáskapcsolót, mert úgy éreztem, hogy lefulladt az autó és indítani akartam újra, de mégsem fulladt le xd

2011. nov. 4. 20:40
 6/9 anonim ***** válasza:
"de most valószínű egy Seat Leonra váltok, mert arról az egyik rokonunknak jó a véleménye" Ez elég viccesen hangzik. Oktató autónak annyira mindegy, hogy kinek mi a véleménye róla:)
2011. nov. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fél óra alatt meg lehet szokni a dolgot.

Oktató részéről viszont elég gerinctelenség, hogy semmi szó nélkül eladta a kocsit. Autósiskolától pár potya órát kérjél bátran. Jogosan jár neked.

2011. nov. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Elég tahó egy oktatód van
2011. nov. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát nem a kocsi, hanem az oktató miatt szeretnék a seatoshoz menni. Így utólag tényleg elég tahó. Most, hogy belegondolok, jobb is talán hogy másnál fejezem be. Köszi mindenkinek a megnyugtató válaszokat.:)
2011. nov. 6. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!