Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Csak nekem van tele a tököm...

Csak nekem van tele a tököm az éjszaka világítás nélkül autózókkal?

Figyelt kérdés
Minden nap látok egy ilyen marhát, aki éjszaka világítás nélkül megy, és hiába villog neki az ember, nem esik le neki.
2011. nov. 28. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam ilyenekkel találkozni.

Kivéve egy hülye haverommal. Nála "bevált" módszer világítás nélkül kis utcákon hazasunnyogni ha ivott.

2011. nov. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát én is rendszeresen találkozok eféle állatokkal.Valamelyik nap rárefiztem egy ilyen marhára,az meg gondolom azt,hitte,hogy trafi van.Lelkesen megköszönte,majd haladt tovább.A látóteremből úgy került ki,hogy nem kapcsolta fel a pilácsot.

Néhány hete azzal játszottam,hogyha jött szembe ilyen és már tényleg sötét volt,akkor lekapcsoltam én is-hogy akkor bújócskázzunk-és így is előfordult,hogy nem esett le neki.

2011. nov. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem meg azokkal a suttyókkal van tele a tököm, akiknek "kispórolták" az indexet a kocsijából. érdekes módon a felső kategóriásokból maradt ki legtöbb esetben ez a hasznos kis szerkezet...

aztán ha belemegyek még ő ugat nekem.

2011. nov. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jómagam is rendszeresen találkozok ilyen barmokkal. De ilyen este 10-11 órakor is, full világítás nélkül megy, mintha helyzetjelző lenne. Nem értem az ilyen állatokat, hogy nem érdekes számukra, hogy nem látnak semmit a műszerfalon? Nekem ma sikerült elindulnom benzinkútról kivilágítatlanul, de amint kifordultam, már akkor észrevettem emiatt. És hiába refizik nekik az ember, semmi. Másik kedvencem a helyzetjelzős barmok. Sőt, még BKV buszt is sikerült látnom. Éppen előzésben voltam és nem láttam rendesen, csak kis halvány fényt, jön felém a Péceli úton. Nah azért visszasoroltam. Hát jól is tettem, jött a hülyéje helyzetjelzővel, villogok neki csomót, erre ő is villog. Mondjuk előfordulhat, hogy nem is a sofőr volt a hülye, hanem egyszerűen a BKV-nál vannak ilyen körülmények, hogy már az izzókat sem ellenőrzik. Sőt, utóbbit sokkal jobban elképzelhetőnek tartom!
2011. nov. 29. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elég sokszor találkozok ilyen barmokkal és ugye a másik nagy gond az irányjelzövel van....

Legutóbb pénteken éjjel futottam össze egy a világítást nem ismerö fazonnal, nagyon, de nagyon nagy szerencsém volt, meg neki is, hogy volt hely kikerülni!

2011. nov. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem csak a Tiéd.

De az még hagyján ...

Tegnap az M3-on Gyöngyösig 7 ilyen idiótát láttam (néhány el is húzott mellettem) KÖDBEN !!!

eszemf@szommegáll

2011. nov. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok autóban akkor is világít a műszerfal ha nincs felkapcsolva a lámpa.No meg abból indul ki az okos,ha ő lát téged akkor te is őt:D
2011. nov. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az a gáz,hogy nem látszódnak.Mert észrevehetőek így is simán.Nade,mégiscsak este van...

Én a lakott területen kívül,világítás nélkül közlekedőktől jobban kivagyok.

2011. nov. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!