Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyi időbe telt, amíg...

Mennyi időbe telt, amíg apa/anya megengedte, hogy egyedül is elmenjetek bárhova?

Figyelt kérdés

Nekem az oktatóm a sikeres forgalmi vizsga után azt mondta, hogy az lenne a természetes, ha egyedül kocsikáznék - nem szól bele a szülő és nem befolyásol semmi, elvégre nekem is teljes értékű jogosítványom van.

Persze tudtam, hogy itthon ez nem fog működni, de mégis, szerintetek mennyire fontos ez és mennyi ideig észszerű?

Titeket nem zavar, ha a valamelyik szülő ott ül mellettetek?


2009. máj. 15. 13:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

14:32


az ilyen haverokkal kocsikázok történetekből lesznek hírek este a TV-ben...

2009. máj. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

A "haweros" wok:

Tudod aki, megtanul vezetni, és TUD is, annak nem kell apukával, és anyukával kocsikázni.

Egyszerűen bíztak bennem, hogy miért arról fogalmam sincs, de nem is érdekel. Most is annyit kocsikázok amennyit a pofám nem szégyel.

Elkényeztetett, lehet, de az ember csak a saját bőrén tanul IGAZÁN. Úgy nem fogsz soha faxán megtanulni wezetni, ha valaki mindig ül melletted.

A forgalomba elkocsikázgatsz, de attól hogy te úton jól vezetsz ,semmit se tudsz.

Koma menyél földesútra, salakra, homokbányába, rallyzál, és meglátjuk mire mész a "közűti" tapasztalataiddal.

2009. máj. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

17:51

"haverosnak"


Egyetértek a többiekkel,belőled lesz majd 2hetes hír a tényekben h kezdő jogsival felkenődött egy fára mert nagy volt az arca és azt hiszi hogy tud is valamit pedig k*rvára nem.


19vagyok 6hónapja van jogsim , első 3hétben kísérgettek csak hogy megnézzék "hogy vezetek", bár nekem előtte 5évig volt robogóra jogsim baleset nélkül kop kop.

Szóval most már egyedül megyek de nem úgy mint te hogy "fater add ide a kocsit az én jogsim is ugyan olyan mint a tiéd"..a ló*aszt kb ...azt egyáltalán nem veszed számításba hogy az övébe már legalább 500.000km van a tiédbe meg ha van 2000 annak örülhetsz.

Szóval szerintem egy "picikét" vegyél vissza az arcodból és kezdj el normálisan megtanulni vezetni.

2009. máj. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Mellesleg az is furcsa, hogy "add ide a kocsit". Milyen jogon követeled te rajta? A saját fizetéséből vette, ő dolgozott meg érte. Ha én ilyet mondtam volna apámnak, úgy orrba vág, hogy egy hétig nem kelek fel...
2009. máj. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én fél éve jogsiztam és azóta kocsiban sem ültem, mert nincs pénz:S
2009. máj. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

18:26-osnak:

Te engem csak ne oktassál ki, hogy nem tudok wezetni, meghogy fára kenődök. Na persze!

Két junior rally futamgyőzelem, és jópár 4-5. hely van mögöttem. (vfts ladával) Majd ha ezt megismétled magyarázhatsz, addig pedig vezessél csak 40-nel mindenhol, hogy még a biciklis is otthagyjon.

2009. máj. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"Hawer"!

A pályát nem szabad összetéveszteni a közúttal!!!

Az utakon közlekedési szabályokat kell betartani, akármilyen furcsa, de még NEKED is!!!

Nem szeretnék (és az emberek többsége sem) olyan híreket hallani, látni, hogy: "Rallys Hawer (R.Hawer, mert neked jogaid vannak) balesetet okozott. A szabályosan közlekedő négy tagú családból ketten életüket vesztették, egy sújos sérülés és egy könnű sérülés történt. Rallys Hawer és a vele utazók kisebb horzsolásokkal megúszták." Te ezt szeretnéd?

2009. máj. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Még valamit R. Hawer!

A "wok"-ot kell dupla vével (W) írni, mert az egy kínai serpenyő (nem egy köcsög, mint te!), a havert pedig szimpla vévelvel (V)!

2009. máj. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
*szimpla vével, bocs' a hibáért, kiakasztott a hawer.
2009. máj. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

HELLÓ TESÓ-k...

teljesen eltértetek a témától;)

velem ritkánn jöttek a szüleim... majdnem mindig egyedül vezettem... nem szeretem, ha velem v vmeik, mert én sportosan vezetek, s mind szólnak bele...

2009. jún. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!