Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi a véleményetek a közúton...

Mi a véleményetek a közúton való "szlalomozásról"?

Figyelt kérdés
A városokban 2x2 sávos úton normál forgalomnál megfigyelhető jelenség, amikor a gyorsabban haladni akaró hol az egyik, hol a másik sávban megy. Személy szerint én is alkalmazom ezt a stílust, amelynek egy oka van: a sok idióta aki 45-el poroszkál és nem képes elhagyni a belső sávot! Meg kéne érteni, hogy senkit nem zavar, ha te 40-el mész...de tedd a külső sávban!
2012. jan. 6. 17:33
1 2
 1/15 bánomisén ***** válasza:
46%
Lakott területen belül a megengedett legnagyobb sebesség 50 km/h. Nem értem, hogy mi a gond, ha valaki 5 km/h-val lassabban megy. Semmi jelentősége, másodpercek múlnak csak rajta. A szlalomon meg életek.
2012. jan. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A szlalomon nem konkrét szlalomozást értek, hanem irányjelzőt és körültekintést követő sáv váltások gyakoriságáról. Ez egyáltalán nem veszélyes. Ha egy sávváltás nem veszélyes, akkor több sem az!
2012. jan. 6. 17:59
 3/15 anonim ***** válasza:
64%

majd később ,ha már rutinos róka leszel,te sem fogsz szlalomozni,

ez a fiatal, sippantók stílusa,akik megvannak róla győződve,hogy ők mindenkinél jobban tudnak vezetni,

kinővöd te is ezt

2012. jan. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Kb annyira jogos, mint az, hogy ha sietsz, akkor indulj hamarabb.
2012. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hidd el, hogy senki nem szlalomozna, ha megértené a nép, hogy lassú haladásra a külső sáv való! Tehát a külső! Innentől kezdve aki jobban szeretne haladni az a belsőt használja. Így nézne ez ki a való életben.
2012. jan. 6. 18:31
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem zavar.
2012. jan. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem add vissza a jogsidat. Lakott területen belül MINDKÉT sáv arra való, hogy haladjanak rajta, nincs jobbra tartási kötelezettség. Ott megy, ahol neki kényelmes.
2012. jan. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

párhuzamos közlekedésre alkalmas úton mindenhol van jobbratartási kötelezettség.

legalábbis az oktatóm folyton figyelmeztet erre.


tudom, hogy most kis szar mazsola vagyok, de inkább jobbra tartok, és nem tartok fel feleslegesen másokat, és nem is kényszerítek senki szlalomozásra.


mondjuk az indexet nem használók táborát sokkal jobban utálom.

2012. jan. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy miért van betapadva 45-tel a belső sávban a nép.Mig hét végén randszeritn a külső sáv megy jobban.eh magyarok vagyunk nem tudunk közlekedni ez az igazság
2012. jan. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"ha egy sávváltás nem veszélyes, akkor több sem az!"


Ez remélem nem komoly...

2012. jan. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!