Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hány gyakorlati órát kéne vennem?

Hány gyakorlati órát kéne vennem?

Figyelt kérdés

Pontosabban: 15 éve van jogsim, de nem vezettem soha. Most viszont alkalmam nyílik végre egy autó megvásárlására. (Egy opel astráról lenne szó.)

Szerintetek hány órát kellene vennem, hogy vezethessem a kocsit? Milyen áron lehet most gyakorlati órát venni? Még nem beszéltem oktatóval, de úgy tervezem 20 órának elégnek kellene lennie.


2012. febr. 23. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
a jogsit ugye meghosszabbítottad, az évek során?
2012. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt majd érezni fogod, de annyi szerintem elég lesz...
2012. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, de ez nem probléma. Elmegyek orvoshoz és kész.
2012. febr. 23. 19:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ezt máshogy is meg lehetne oldani.

Valami ismerősödnek szólsz. kimentek egy elhagyatott útra gyártelepre stb és ott egy kicsit gyakorolsz. nem lehet azt olyan könnyen elfelejteni. Amúgy 4-5 ezer körül van egy óra oktatás. Nyilván nem a belvárosba kell elkezdeni szerencsétlenkedni egyből. szerintem 2 hét alatt belejössz. Csak az az egy arany szabály van hogy ne bízd el magad mikor már megy hogy te vagy a fel nem fedezett sumaher2. :D Olyankor zúzod le a kocsid általában.

2012. febr. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4-5 ezer egy óra? Te jó ég. Ennyire azért nem számítottam.

Remélem találok olcsóbban is.

Azért köszi a válaszokat.

2012. febr. 24. 20:08
 6/7 anonim válasza:

En is a gyartelep, elhagyatott parkolo verziot ajanlom.


En nagyritkan nagyapammal szoktam vezetni videki kisvarosban.

Fovarosban lesz majd para, ha lesz autom vagy olyan allasom.


Ajanlom figyelmedbe egyebkeng a kuponos oldalakat, neha szokott lenni ilyen jellegu akciojuk. Mert alapbol tenyleg 5000 egy ora vezetes - meg ha 1,5 igernek erte akkor is csak 1 orag fogsz vezetni kb... :(

2012. febr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Beszélj oktatóval. Mentek egy próbakört, és megmondja hány órát kell venned.

Haverokkal sem rossz gyakorolni, de a szakmai választ bízd hivatásos oktatóra, ő fogja tudni pontosan, hogy állsz!

2012. febr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!