Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Na gyerekek én jövő héten...

Na gyerekek én jövő héten megyek PÁV 2-őt csinálni de rendesen beparáztattak. Most csináltam meg a C. és jogsit és meló hoz kellene a PÁV. Amúgy menni idő maga a vizsga? Meg akkor van gyakorlati vezetés vagy csak a szimulátor?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 09:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

én nem tudom milyen mert még nem tartok ott, de apum hivatásos sofőr volt és őt is csak 3.-ra engedték át, nehéz volt...

de ismerőseim közt is van pár akinek meg van a "C" és azzal is melóznak, de egyiknek sem sikerült elsőre lerakni...

amúgy csak szimulátor..

Drukkolok hogy sikerüljön, de ha nem megy elsőre ne add fel


16f

2010. júl. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Parázhatsz is! Valószínű elsőre bukta, de érdemes megfellebbezni 12620Ft, de pl nálunk a cégnél 7-en mentek elsőre 4-en buktak másodfokon mind átmentek! Ha konkrétan a feladatokra vagy kíváncsi személyes tapasztalataimat PÁV 2 ről itt leírtam: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__kozlekedesbiztonsa..

Laci

2010. júl. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%

Pfff nem tudom mire ez a szerencsétlenkedés... Én a PÁV I-et raktam le 1-re sikerült. némi reflex és figyelem kell semmi más. Sztem a PÁV II alap kéne h legyen a sima jogsihoz is. Én is úgy paráztam h majd bepisáltam amikor meg kijöttem nagyokat püffögtem h

"pff ez volt a PÁV I ?!? másoknak h a fenébe nem tud sikerülni a PÁV II ?!"

2010. júl. 3. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát most is vegyesek a gondolataim.Lacinak köszönöm a bő tájékoztatót.Remélem,h nyugodt fejjel tényleg sikerül mert nem lenne jó Debrecenből megint fölmenni Pestre.Köszi mindenkinek!!
2010. júl. 3. 06:11
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
lehúzásra megy már ez is mint minden...
2010. júl. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát igen lassan én is erre tippelek,h csak a pénzről szól.

Még 1 kérdés.Lehet,h elég lenne a PÁV III-os a C és jogsimhoz?Vagy a II-vel jobban járok?És köszi akik válaszoltak!

2010. júl. 9. 12:08
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

A PÁV 3 egyszerűbb az alacsonyabb követelményszint miatt. Ha nem akarsz veszélyes anyagot szállítani illetve buszozni akkor elég az is.

Laci

2010. júl. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem Laci és köszi.De a veszélyes anyagot szállítóknak kell még a ADR vizsga is nem?De ha elég a PÁV III-is akkor lehet azt csinálom meg mert elment a kedvem a II-től.És köszi a válaszokat;)
2010. júl. 10. 08:38
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Veszélyes anyagot ADR-es kocsival csak ADR vizsgával lehet használni. Kisebb mennyiségeket illetve az anyagok bizonyos körét lehet mentességgel szállítani pl diesel üzemanyag 999literig. Szerintem nem kell aggódnod nálunk (tudod írtam, hogy 2 körben mentek dolgozóink) sikerült mindenkinek, pedig maga a jelentkező sem bízott benne igazán. szerintem első körben szállítószalagon mennek az emberek több teremben egyszerre többen is. azt nézik megfelelt vagy sem, "szárazon" az adatok alapján.

másodfokon több figyelem jut az egyénre. Ugyebár mindenkinek lehet rossz napja lehet ideges, fáradt. Nézik azt , hogy az előző vizsgálathoz képest milyen az eredmény, ha jobb ami valószínű már csak a tapasztalat miatt is. Meg kell említenem a negatívumot is, ha egyik sem sikerül 2 éven belül nem próbálkozhatsz ebben vagy magasabb kategóriában. Természetesen, ha páv2 nem megy páv3-ban lehet újra próbálni.

De sikerülni fog nyugi!!!

Laci

2010. júl. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Értem és ismét köszi Laci.Akkor csak megpróbálom a PÁV II-t.Bízom benne és ha kiderül a végeredmény közlöm és majd kiderül,h javítok vagy rontok a sikeresen vizsgázók statisztikáján:)Köszi még egyszer:)
2010. júl. 11. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!