Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A traktorosok hogyhogy ilyen...

A traktorosok hogyhogy ilyen bátrak?

Figyelt kérdés
Most hogy előkerültek a mezőgazdasági gépek,elnézem némelyiket hogy mekkora,és mit húz maga után. Van,hogy átlóg egy métert is a szembesávba,és centikre megy el a szalagkorlát mellet,stb. Kombájnokról nem is beszélek. Oké,a kamionok is nagyok,de ha azokról lelóg valami,már felvezetőautó,villogók,etc... A traktor előtt semmi. Nem félnek ilyen 3-4 méter széles gépekkel közlekedni?
2012. márc. 15. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem kell félnie ő a nagyobb kutya:D neked kell félni
2012. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Te félnél, hogy nekimész a korlátnak? Előbb szakad ki a korlát, minthogy egy traktor megkarcolódna.
2012. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha te beleakadsz az ekébe attól neki miért kéne félni? Ja hogy megkarcolod az ekét? :D

Kb észre se venné...

Láttam már olyat hogy az eke le-le ért az aszfaltra mert a kerék defektes volt, sofőr észre se vette :D

Meg olyan hogy földútról kikanyarodva kis beton oszlopot tőből kettétör, pedig csak egy kicsit nekikoccant a boronával :)

2012. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És a rendőrök nem cseszegetik őket? Van ami normálisan ki sincs világítva. Az oké,hogy a beleakad a szalagkorlátba,meg defektes az eke,de városban is ugyanúgy szaggatnak. Múltkor én is láttam hogy a gyalogos mellett úgy ment el,majdnem elkaszálta.
2012. márc. 15. 20:44
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Változó, van amikor szekálják őket is. Ha épp spanok a rendőrök, akkor úgysem szólnak...

Viszont egy-két éve elég nagy cirkusz volt abból, hogy az NKH figyelmeztette a mezőgarázdészokat, hogy akinek olyan a járműve, annak bizony útvonalengedélyt kell kérnie a nagy tömegű/túlméretes szerelvényre.

2012. márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyik vidéki városban egy traktor kivitt egy villanyoszlopot. A traktornak semmi baja nem lett, észre se vette, csak a motoros, aki elesett emiatt és eltört emiatt a kulcscsontja. Amúgy Magyarország sok vidéki útján még autóval is elég nehéz elférni, ha jönnek szembe, mert olyan keskeny és rakás szar a széle. Pl. Bugyi falu körül is vannak ilyen utak, pedig az aztán közel az agglomerációhoz. Mégse történik semmi, mert habi senkihez se tartozik az út..
2012. márc. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ezért normális helyen példa ha normális sofőr vezeti a nagy gépet utvonal engedélyt kér fel kisérő kocsival unioban csak igy lehet közlekednie...

kombáln meg nem közlekedhet villával szét kell szednie-és maga után huznia erre van joga!

ezért sok megyében ki vannak tiltva az utakrol igy közlekednek földeken tanyákon keresztul.

2012. márc. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2 külön dolog, hogy a sofőr hülye és nem figyel oda semmire, vagy hogy gyakorlott a vezető és magabiztosan megy, bár sajnos ez a ritkábbik eset.
2012. máj. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Most mond meg őszintén ha egy ilyen gépet vezetnél:

[link]


Te félnél? az autósok szerintem hamarabb,Megmondom mitől félj, az atlassib-es román buszoktól


[link]


mert ha van rajta utánfutó(áltlaába mindig van) és ő előz van hogy direkt rádhúzza az utánfutót,meg átmegy a te sávodba, hidd el én már láttam ilyet

2012. máj. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!