Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen időszakokban vannak a...

Milyen időszakokban vannak a kreszben a gyakorlati és elméleti órák?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy én mondom meg hogy mikor jó és akkor rászánok 1-2 órát, vagy megmondják, hogy ekkor és ekkor, ettől-eddig kell részt vennem

2012. márc. 24. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen te mondasz meg mindent. Még azt is, hogy az oktatód csak fésülködjön, netán daueroljon is, amikor téged próbál oktatni.
2012. márc. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az elméleti óráknak meg van adva, de ha jól tudom, már nem kötelező mindre bejárni (ezt azért kérdezd meg). A gyakorlatit meg te egyezteted az oktatóval. Azaz megmondhatod, hogy 2-ig suli van, szerdán és pénteken 6-tól 8-ig edzésed van, de alapvetően az ő időbeosztása határozza meg, hogy mikor jársz. Általában minden órát külön szoktunk egyeztetni.
2012. márc. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az elméleti oktatás az többnyire fix szokott lenni ott úgy van hogy van egy társaság és ők mondanak egy időpontot és akkor ha az mindenkinek jó akkor kell órákra járni.

Ha már a gyakorlatnál vagy akkor te mondod meg hogy neked milyen időközönként jó és úgy egyeztettek az oktatóddal.

2012. márc. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!