Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Bukott mostanában valaki "B"...

Bukott mostanában valaki "B" kategóriás forgalmi vizsgán úgy, hogy végig vezette a megadott időt, sikerült mindhárom parkolás és a végén mégis azt mondta a vizsgabiztos, hogy "nem felelt meg"?

Figyelt kérdés
olyan kamu dumákat mondott, hogy csiszolni kell a habitusomon, meg tul gyorsan mentem, holott 48-49 volt a max, 50es tablanal.... ja meg hogy rosszul váltok sávot, holott úgy csinaltam, ahogy tanultam....szabályosan és figyelmesen :S
2012. máj. 8. 02:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Hidd el, a vizsgabiztos tudja mit csinál. Ha ezt tette, oka volt rá.
2012. máj. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

mert az a vizsgabiztos egy kocsog allat volt...

Én még anno régi rendszer szerint vizsgáztam, mondta a vizsgabiztos h voltak apróbb hibák, de mondta h belefér meg az tetszett neki h a zebránál szépen lelassítottam, meg körül tekintő voltam. Amúgy ne tudd meg milyen adrenalinom volt amikor vizsgáztam.


Egyébként még akkor sem szabadna megbuktatnia, ha 51-52-vel mész. Ezt nem lehet pontosan kiszámolni, pláne egy kezdőnél aki most csinálja a jogsit.


Szimplán kocsog volt, azt nemtom mért, vagy nem tetszettél neki valamiért, vagy a pénz miatt. Mármint a vizsgadíj h még egyszer fizess. De az sem kizárt h elvárta volna h adj neki lóvét. Pedig ilyet nem lehetne, de szerintem neki kellett volna lóvé a kocsogjének :D

2012. máj. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Mindhárom parkolás?

Tyűűű.

2012. máj. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%

4parkolás van.

vagy menetközben vagy végén értékel ...akkor mondja minden jó volt de azt ott nem kellet volna mert pancser voltál majd máskor:)

2012. máj. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Nekem öt percig sorolta, hogy miért buktat meg, aztán átengedett. És végig oltogatott menet közben. Nem vagyok túl hálás neki, de végülis csont nélkül meglett a jogsi, nem panaszkodhatok.
2012. máj. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak olyan volt, hogy a vizsgabiztos beült hátulra, középre. Pont úgy, hogy a középső tükörből az ő vigyorgó képét láttam telibe semmi mást.

Aztán húzkodta be nekem a hibapontokat, hogy túlságosan kevesen használom a tükröt.

Basszus, hát direkt nem használtam, mert úgy ült be, hogy csak őt láttam belőle, ezért a két másik tükörre hagyatkoztam leginkább.

De persze a mai eszemmel tudom, hogy rá kellett volna szólnom, hogy legyen szíves már egy kicsit arrébb ülni valamelyik irányba, mert nem látok ki. Csak akkor ott a vizsgadrukkban nem mertem emiatt szólni.


De az oktatóm se volt semmi. Lámpánál jobbra kanyarodáskor kigyulladt a zöld kiegészítő lámpa a jobbra kanyarodóknak. Beraktam egyesbe, hogy induljak. Erre az oktató csupán jóindulatból észrevétlenül ráállt a fékre. Én sem vettem észre, így alig tudtam elindulni. A biztos erre persze rögtön elkezdte behúzni a hibapontokat, hogy nem jól választom meg a sebességi fokozatot.

Aztán az oktató monda a vizsga után, hogy ő fékezett és hogy milyen szerencsém van, hogy a biztos nem vette észre, hogy piroson mentem át, mert azonnal megbuktam volna. :S Aztán persze magyarázhattam, hogy ott volt a zöld kiegészítő, nem nagyon akarta elhinni.

2012. máj. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

4 parkolás? Tyűűű :D

Nem tudtam:)


Balra kanyarodáskor a gyalogosok álltak az út szélén, nekik piros lámpa, én lendületből kanyarodtam, az oktató meg besatuzott.

A vizsgabiztos befejelt a két ülés közé.

Ekkor elhangzott egy bocsi, nem láttam, hogy van lámpájuk. És mentünk tovább.

2012. máj. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes válaszolóknak a választ :) hát elejétől kezdve mogorván nézett rám és végig le se tojta mit csinálok csak bámult ki az ablakon, oktatóm szerint át kellett volna engednie... nem úgy mint ezelőtti héten meg egy olyan csajt engedett át, aki 5x lefulladt és fogalma nemvolt miért nemjo együtt nyomni a kuplungot a gázzal csutkára
2012. máj. 8. 17:09
 9/11 anonim válasza:
100%
Gondolom jól jön valakinek az a pár ezer forint amit kifizetsz pótvizsgadíjként....
2012. máj. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mai kérdés, de válaszolok. :) Ne is fogalkozz vele, korrupt szar az összes :)
2016. jún. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!