Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » B-kategóriás jogosítványra...

B-kategóriás jogosítványra járok és minden vezetés elött nagyon ideges vagyok ezért is csinálok apró hibákat. Lenne belőle probléma ha elötte bevennék egy Valeriana Relaxot? (gyógynövény alapú nyugtató, feszültségoldó)

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 21:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha már sima vezetés alatt feszültebb vagy akkor milesz vizsgán? Semmilyen gyógyszert nem szedhetsz mert csökkentheti a reakció idődet és teljesen mindegy milyen alapanyagú. Én azt mondom hogy kipihenten menjél vezetni. és légy nyugodt nem kell izgulni oktató azért van melletted hogy kijavítsa a hibáidat vagy figyelmeztessen. Ha már egyedül mész vezetni a jogsiddal akkor sem izgulhatsz mert már senki nem lesz melletted ki figyelmeztet ha rosszul csinálsz valamit, maximum egy rendőr kap el téged de akkor súlyos pénzekért cserébe elmagyarázza hogy ezt miért nem szabad.
2012. máj. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mègegyszer köszönöm a válaszokat :)
2012. máj. 21. 22:58
 13/14 anonim ***** válasza:

ne csináld.

engem az emberem tanított vezetni, aztán mentem csak suliba. az oktatóm marha vicces fickó, nem paráztam mellette, ment minden. a tanulás alatt sosem voltam ideges, de a vizsgán már 3x megbuktam az idegbajom miatt.

többen megmondták már: vezetni tudok, vizsgázni nem.


volt, h egyedül vezettem, akkor is csak azért féltem, h ne meszeljenek le a sünök.

2012. máj. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Macika86 válasza:

Nekem az lenne inkább a kérdésem, hogy miért vagy ideges vezetés előtt? Ennek oka van.

Még valami. A saját magad biztonsága érdekében. Ha nem vagy biztos magadban, félsz az autótól vagy a vezetéstől, akkor nem biztos, hogy erőltetni kellene ezt a jogosítvány dolgot. Én megértem, hogy kell, meg szeretnél, de akkor muszáj önuralmat tartanod magad felett, mert így, ilyen állapotban nem lehet volánhoz ülni sajnos.

2014. jan. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!