Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van még valaki más is ezzel így?

Van még valaki más is ezzel így?

Figyelt kérdés

Volt egy motoros balesetem,ahol megsérültem.Semmi trauma nem ért,viszont amikor itthon,fekszem az ágyamon,az ablak nyitva van,aludni akarok(este),és ilyenkor minden hülyegyerek farolgat,nyikorog a gumi, minden ilyennél összerándul a gyomrom,várom a koppanást a nyikorgás után.Félek,hogy valami bajuk lesz,vagy esetleg a gyalogosoknak(belőlük nincs túl sok ilyenkor).Nem szorongok,el tudok aludni,de elég furcsa ez így.Ha viszont látom,pl egy driftpályán,akkor nincsen semmi:D

van valaki,aki ugyanezt szokta érezni?



2012. jún. 22. 13:42
 1/10 A kérdező kommentje:
ja,a motorosokat meg nagyon féltem:( én nem ülök közúton többet motorra
2012. jún. 22. 13:43
 2/10 anonim ***** válasza:
a többi motorost miért félted? magadért és a család/barátokért aggódj ne ismeretlenekért :)
2012. jún. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A lelked legmélye így reagál a balesetedre.Ez a baleset után normális,viszont nagyobb károkat is okozhat benned,ha nem tudsz tovább lépni.Kezdj el valami lassabb sportot sportolni
2012. jún. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez a "soha nem ülök vissza" hozzállás a legrosszabb. Nem kell most azonnal felpattani a motorra és tépni 200-al a pályán, de ezzel csak magadnak ártassz. Ülj fel előbb biciklire, aztán kismotorra (Simson), aztán visszaülhetsz rendes motorra. Nem kell motoroznod, ha nem akarsz, de a távolságtartással csak a félelmedet növeled.
2012. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem tudom,hogy téged ütött-e el autó,de ha egy motorost elüt,akkor nagyon nagy esélye van arra,hogy többet ne álljon lábra,vagy esetleg meghaljon.Maradok a JÓVAL biztonságosabb(de nem még mindig nem biztonságos) kocsinál.
2012. jún. 22. 15:29
 6/10 A kérdező kommentje:

1:Nem tudom,miért féltem a motorosokat,elég furcsa:D


2.: testépítő vagyok:D


3:jaj,azt nem említettem,hogy robogózni fogok néha:)

2012. jún. 22. 15:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem személyesen komolyabb baleseteim nem voltak, csak az apróbb dolgok, mint kéztörés, lábtörés. Viszont én ebben a közegben nőttem fel és nem ismerek olyat, aki egy-egy nagyobb baleset (vagy esetleg közeli jóbarát halála) után azt mondta volna: én nem ülök többet motorra. Mindenki tudja, hogy a motorozásnak vannak veszélyei, de erre nem egy baleset után kell rádöbbeni, hanem úgy kell felülni a motorra elsőízben is. Ha lesz egy autóbaleseted, akkor már autóba sem fogsz többé ülni?
2012. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

de fogok,de minek közlekedjek egy veszélyes járművel(amire az autósok kicsit sem figyelnek),hogyha közlekedhetek egy relatíve biztonságos eszközzel?

Abban viszont igazad van,hogy nem egy baleset után kell rádöbbenni,hogy veszélyes.Hidd el,én is úgy ültem motorra,hogy tudtam,hogy veszélyes,de attól,hogy te vigyázol,más nem fog vigyázni rád sajnos:(

2012. jún. 22. 16:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Én mondjuk hasonlót érzek, amikor hallom a körforgalomban driftelgető hülyegyerekeket. Konkrétan attól tartok, hogy épp akkor számítják el magukat, amikor gyalogos is van a közelben (pl. gyerekek a szomszédos fagyizó út felőli teraszán). Kedvem lenne rájuk hívni a rendőrséget, de ugye nem tart tovàbb egy-egy szeánsz fél percnél, így a tetten érés kizárva.
2012. jún. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát sajnos ilyen felelőtlenek az emberek.Nem mondom,hogy én motorral nem gyorsulgattam,stb,de a fenébe is, mi ezt nem a városban,hanem a város szélén egy irgalmatlan nagy betonplaccon,ahol nem kerülhet senki veszélybe.(itt egyébként télen egyszer még egy ikarussal is drifteltek!!! )
2012. jún. 26. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!