Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen hibapontokat kaptatok...

Milyen hibapontokat kaptatok forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés
Gondolok itt csak hibapontokra, amiért még nem buktattak meg. Mennyire kell ezeket a pontokat komolyan venni?
2012. jún. 29. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
már nem is tudom mennyinél buktatnak. Amíg az nem jön össze nem lényeg mennyi van. Én mikor vizsgáztam nem kaptam egyet se. Egy dolgot jegyzett meg szóban a vizsgabiztos, mégpedig, hogy lassabban indultam el zöldnél. Azaz nem ahogy váltott. De ha sárgába indulok akkor meg az a baja, szal mindegy. Ennek 10 éve már.
2012. jún. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hirtelen kormánymozdulat, erőteljes gyorsítás/lassítás, korai/késői irányjelzés, bizonytalan sávváltás meg hasonlók. Asszem 10-12 (inkább utóbbi) pontnál többet ha gyűjtesz akkor bukta. Elég komolyan kell venni őket. Kérdezd meg az oktatód, ő biztos tudja a pontokat.
2012. jún. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Átmentem, csak kíváncsi vagyok másnak mennyi jött össze. 10 a megengedett, kaptam 9-et :D
2012. jún. 29. 20:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 1 ponton múlt de átmentem. Az volt a vizsgáztató indoka hogy jobbkezes utcáknál nem lassítottam érezhetően (egy autó sem jött jobbról).
2012. jún. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is 1 hibán múlott a vizsgám.olyan előzékeny voltam,hogy még a pirosnál is át akartam engedni a gyalogost,és még csodálkoztam rajta hogy miért kiabálnak mind a ketten hogy menné má!!!!mennyé má!!!persze kapcsoltam ,valamiért nem stimmelnek a dolgok. XD :)lehet ez lett a hibapontjaim harmada....de elsőre meglett szerencsére.és ennek már 3 éve. :)
2012. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6 pontot kaptam, 10-től buktatnak. Csak az "M" mint "megfelelt" betűt kell figyelni ;)
2012. jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!