Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Piroson áthajtás?

Piroson áthajtás?

Figyelt kérdés
Pécsen és Kaposváron vannak olyan kamerák amik azt figyelik hogy az ember átmegy -e a piroson?
2012. aug. 29. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem egyszerűbb nem átmenni a piroson? Kivétel, ha szül a feleséged. Egyébként nincs rá mentség.
2012. aug. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint még csak Budapesten vannak tesztelési jelleggel. Mondjuk ezt az egész pirosos dolgot nem értem, mert már a sárgán áthajtásért is büntetnek. Én úgy gondolom, ha pont akkor vált sárgára mikor odaérsz, akkor gáz és menny át. Ha viszont úgy döntesz, hogy fék és megállsz akkor nézzed a tükröt, valaki nehogy legyen mögötted.
2012. aug. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem dirket mentem át mivel jobb fékhez szoktam hozzá kb a kereszteződés közepén tudtam volna megállni ott meg ugye még balesetveszélyesebb míg rückverc meg minden ,meg ha vannak mögöttem akkor meg pláne
2012. aug. 29. 14:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha arra vagy kíváncsi, hogy fognak e csekket küldeni mert átmentél, szerintem nem.
2012. aug. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
gondolatolvasó vagy :)
2012. aug. 29. 14:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem csak Budapesten vannak ilyen kamerák, sőt... Több vidéki vasúti átjáróban is van pirosfigyelő kamera, meg Veszprémben is az egyik híresebb példány egy közúti kereszteződésben. Igazából nem kizárt, hogy van délen is.
2012. aug. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!