Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tegnap volt egy kis bakink,...

Tegnap volt egy kis bakink, lesz következménye?

Figyelt kérdés
Ismeretlen városban, sötétben, esőben egy parkolóból hajtottunk ki, ott, ahol behajtottunk-mivel nem láttunk más kijáratot. Körben összevissza bokrok, tényleg nem látszott semmi, jelölve se volt. Rövidesen kiderült, hogy márpedig van valahol eldugva, mivel csak szemben jöttek autók, és elég szúkösen fértünk el, azaz arra nem lett volna szabad mennünk...de már a végén voltunk. A főútra kiérve pedig a párom átment a záróvonalon is, hogy irányba álljon. A parkolós véletlen volt, na de itt már üvöltöttem vele...vélemények, kapunk ezért valamit?

2012. szept. 14. 08:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem állított meg helyszínen rendőr akkor semmit.
2012. szept. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

mégis mit kellett volna tennie? nagy ügy, nem fogtok semmit kapni, ha egy rendőr látta volna az esetet, akkor ott helyben megbüntet


amúgy meg nem értem, hogy miért kell a vezetőt az amúgy is szorult helyzetében üvöltözéssel is idegesíteni, gondolod az segít?????

2012. szept. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sötétben, tök ismeretlen helyen előfordul hogy nem tűnik fel egy kijárat vagy egyirányú út tábla, amire félig rálóg pl. egy fa lombja. Ilyenkor a rendőrségi kocsira kell figyelni, ha nincs akkor a legrövidebb úton kihajtani onnan.


Nem nagy dolog, nem is kell miatta problémázni szerintem.

2012. szept. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Huh, köszi, kicsit megnyugodtam. Azért volt egy kis üvöltéske, mert ugye kifelé a parkolóból szembe jöttek kocsik, kanyarból fordulva, meg az úton is elég közel sikerült besorolni nagysebességű kocsik közé, ahelyett, hogy nyugisan tettünk volna kis kerülőt...hangyányi frász jött rám abban a percben. De köszi a válaszokat, nem láttunk rendőrt.
2012. szept. 14. 08:52
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Kb olyan következménye lehet, hogy a sofőrtől legközelebb akkora taslit kapsz, hogy a takony menetet vág a nyakadba, sofőrrel nem ordítunk.
2012. szept. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaj! Mikulásra egy-egy virgácsot. :)
2012. szept. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves 10:01-es. Építő jellegű válasz volt. Biztosan te vagy maga a terminátor, és soha nem ijedsz meg, és a nőkhöz se volt még sok közöd, hogy tudd, amikor egy nő üvöltést emleget, csupán középmagas hangú "Vigyáááááááz szíveeeeeem bakkeeeeer" hangzik el a valóságban.
2012. szept. 14. 14:53
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Valóban idegesítő, rám egyszer üvöltött rám az ügyeletes barátnőm, a következő körforgalomban toltam egy powerslide-ot, (kisváros, éjjel 11, NULLA forgalom mielőtt kapnám az ívet) akkor megijedt, utána többet nem csinálta. :D


A kiabálás balesetveszélyes, inkább maradj csöndben ilyenkor, elvonod a sofőr figyelmét, valószínűleg tudja mit csinál, ha meg nem akkor hiába kiabálsz, pláne besoroláskor. Csak mondom, mindenféle személyeskedés nélkül. ;)


Egyébként ha nem állít meg a rendőr akkor nincs semmi probléma, ugyanis ilyenekért csak helyszíni jár, nem küldenek csekket, mert nem bizonyítható utólag. :)

2012. szept. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ez szerintem mindenkivel előfordul, kiabálni meg ne kiabálj mert én szállítottam már ki kiabáló embert az autóból, azóta sem beszél velem.
2012. szept. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Érdekes hogy mindenki azt mondja hogy utólag nem lehet büntetés belőle. Vannak ám térfigyelő/közlekedésfigyelő kamerák is. Ahol én lakok itt is van. És figyeli a záróvonalat, a stop táblát illetve a biztonsági övét. Ha pedig Szabályt sértesz küldik a csekket!
2012. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!