Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyi volt a legnagyobb...

Mennyi volt a legnagyobb sebesség amennyivel mentél lakott területen? Mikor volt (nappal/éjszaka), mennyivel mentél, és miért? Pl. Siettél.

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 20:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
85km/s altalaban minden reggel...evvan
2010. jan. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
illetve 85km/h na:D
2010. jan. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Ismerősöm ment NEM én. 40-es tábla és 130-al.

Ja és nem kis forgalmú egyenes szakasz volt.;)

Hogy miért ment?Mert hülye azért,meg vagánykodni akart gondolom.Nappal volt.

2010. jan. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
51%

20:06


Jó ,de gondolom Fővárosi vagy. Vidékiként én is tudom, hogy pesten fel kell venni a ritmust. Úgyhogy pest szerintem nem ide tartozik.

20:07-es vagyok

2010. jan. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
45%

1., nappal városban mentem kb 60-nal. A mellettem ülő állandóan beszélt meg a rádiót is hangosra vette, én meg veszekedtem vele, hogy hagyja már abba, mert nagyon idegesít, de csak nem fejezte be, hiába vettem halkabbra a rádiót újra felhangosította. Ránéztem a sebességmérőre és akkor láttam, hogy 60-nal megyek. Azonnal lassítottam, és reménykedtem, hogy nem látta rendőr.


2., Még jogsim sem volt, ott ült az oktató mellettem, este volt és belvárosban vezettem. Az oktató látott egy autót, azt mondta lehet, hogy egy ismerőse, menjek már utána. De az az autó nagyon gyorsan ment, én kb. 60-nal mentem itt is, de nem értem utol. Egyébként élveztem, jó volt olyat tenni, amit nem lehet.


A sebességre mindig kínosan figyelek, ez a két eset volt a kivétel. És nagyon utálom, mikor az autók 70-nel áthajtanak a lakóhelyemen a főúton. Mindig remélem, hogy rendőr leállítja őket.

2010. jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%
20:15ösnek: Nah pont ez a hozzáállás az, ami miatt van sok baleset. Vedd fel a forgalom ritmusát, mert ha mondjuk mindenki megy 65el városban, te pedig mész 50el, akkor természetesen elkezdenek előzgetni és ingerültek lesznek miattad az emberek és a végén meg is lesz a baj. Szerintem kicsit kezeld lazábban a szabályokat, de ne túl lazán. Találd meg az arany középszert.
2010. jan. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

20:20

Így van.

2010. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
66%

20.15 vagyok. Nem vezettem még Pesten, de voltam már ott többször is, és tudom, hogy ott tényleg fel kell venni a ritmust. Ott én is mennék a többiekkel.

Vezetni szoktam városban, de ott nem jellemző, hogy többel mennek,mint 50. (ez nem nagyváros)

Amit írtatok, hogy előzgetnek, azt én városon kívül vettem észre, kb. én vagyok az egyedüli, aki betartja a 90et, de nem vagyok hajlandó ezt túllépni csak azért, mert más nem képes időben elindulni. Ha baleset lesz, majd megállapítják, hogy én betartottam a sebességhatárt, ők meg nem.

2010. jan. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Én egyszer 23 körül nagyon siettem és 50-es táblánál 95el mentem belvárosban, a lámpák sárgán villogtak, forgalom egy sem
2010. jan. 27. 20:36
 10/24 anonim válasza:
szerintem kb 20 km/h -val kocogtam végig,lehet hogy elkapott a trafi:D
2010. jan. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!