Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit lehet hivatalosan tenni,...

Mit lehet hivatalosan tenni, ha egy stoptáblánál 100 autóból jó ha egy megáll?

Figyelt kérdés
Konkrétan egy budapesti kereszteződésről van szó, ahol eddig talán 3-4 autót láttam megállni, pedig évek óta látom a helyet szinte minden nap. Aránylag kis utca, de van rajta forgalom.

2012. okt. 2. 10:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Bezzeg ha a ti gyereketeket ütné egy autó egy ilyen helyen, mert nem kegyeskedik figyelembe venni egy táblát, zebrát, akkor meg sírtok!. Szerintem a kérdezőnek teljesen igaza van abban, hogy a maga környezetében rendet kíván tartani. Ha bűncselekmény áldozata vagy, akkor is nyilván örülsz ha van egy bűnmegelőző polgárőr a közelben. A bűnözők nyilván lenézik a bűnmegelőzőket. Szerintem ugyanez van a KRESZ-és egyéb szabályszegőkkel is, csak azt többen szegik, így többen "spicliznek".


Ha egy tábla valahol indokolatlanul van kint vagy hiányzik, van hova bejelenteni, hogy azt mérlegeljék, és bevonják, kitegyék, de önhatalmúlag senki nem szegheti meg a szabályokat.


Cicege

2012. okt. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ja, a kérdező mégse azt jelenti be hogy indokolatlan a stop tábla, hanem hogy hogy lehet kib*szni a másikkal, mintha ez lenne a legnagyobb gond ebben az országban, vagy a baleseti statiszktikában akárcsak 1 %-ot is kitenne az az eset, mikor a stop táblánál nem állnak meg az emberek, csak kicsorognak, mint a háromszögnél...
2012. okt. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!