Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az ilyen hülyék direkt csináln...

Az ilyen hülyék direkt csinálnak ilyeneket?

Figyelt kérdés
Ma voltam szemtanúja annak,hogy egy mentőautó a kereszteződésbe hajtott úgy,hogy neki piros volt a lámpa csak ugye szirénázott és körültekintően behajtott a kereszteződésbe és az első autó amelyiknek szabad volt az útja lelassított mikor behajtott elé a mentő majd rohadt nagy gázt adott a kocsinak ,fekete füst jött ki a kipufogóból is, a motorja felpörgött és nagy lendülettel a mentő felé indult, hirtelen azt hittem,hogy belehajt az oldalába, de lefékezett 2 centire a mentőtől és hosszan rádudált a mentőre majd pillanatnyi szünetekkel sok kisebbet is dudált és rohadt ideges volt a sofőrje...azóta sem tudom hová tenni az esetet,talán valami elmebeteg lehetett?Ha véletlen rálépett a gázra minek dudált rá a mentőre?

2012. okt. 9. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hajaj, vannak Pesten ennél hülyébbek is :D Az a borzasztó, hogy az ilyennek fogalma sincs arról, hogy a mentőnek van elsőbbsége.
2012. okt. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor de jó lenne előkapni a kerékkulcsot, aztán odacsapni neki az ilyeneknek.

Csak sajna annyit kapnánk érte mint egy normális emberért...

2012. okt. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Akármelyik rendvédelmi dolgozó tudna erről órákat mesélni. A legveszélyesebb a gyalogos, fülhallgatóval, leszarva mindent mennek át, mert ugye nekik elsőbbségük van, és különben is sietnek.

Az autósoknak is kellene szerintem oktatni, hogy miként cselekedjenek ilyenkor. A kedvencem, mikor hasítok külterületen közeledek egy autó mögé, és úgy megijed, hogy azonnal beletapos a fékbe, persze ilyenkor mindig jönnek szembe, akik szintén ugyanezt teszik, én meg satufékezek mögötte, és reménykedem, hogy nem kell belerántanom az árokba.


A megkülönböztető jelzést együttesen használó járművek részére, KRESZ szabályok megszegésével is lehet elsőbbséget adni. Körültekintés után kicsit ki lehet menni a piros lámpánál, esetleg gyorsítani, de semmi képen nem megállni, mikor mögötted jön!

Szokott menni az anyázás rendesen...

2012. okt. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Remélem pont az anyját szállította az a mentő...
2012. okt. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!