Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit tettetek volna? Ma hazafel...

Mit tettetek volna? Ma hazafele jövet egy motoros szándékosan nem húzódott le -lakott területen kívül, én autóval- emiatt max.60 km sebességre kényszerített a sűrű szembejövő forgalom miatt.

Figyelt kérdés
Dudáltam, többször is. Amikor végre sikerült megelőzni, láttuk, hangosan röhög...
2009. aug. 21. 21:24
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
67%

23:07

Kérdező se azt állította, hogy könnyebb megelőzni vkit ha lehúzodott, hanem, h gyorsabb úgy! Tudod, kisebb kitérés - rövidebb út= kevesebb idő. Mielőtt okoskodsz, gondolkodni is kéne:):)

2009. aug. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
69%

ma 13:22

Akkor gondolkozom a kedvedért:

60 Km/h az 16,66 m/s-nak felel meg. Egy átlag forgalni sáv 3 m széles max ennyi különbség lehet attól függően, hogy a szélen, vagy a felezővonal mellett halad a motoros. Ha 11 fokos szögben váltassz sávot, akkor durván 0,7 mp alatt érsz át a másik sávba, szemben azzal ha a motoros a sáv szélén halad, amikor elég ehhez a művelethez 0,2 mp! A különbség 0,5 mp! Ha te a max. 1000 km-es jogsiddal ki tudod számolni, hogy a szembejövő tizedmásodpercre mikor érkezik, akkor számít a fél másodperc. De ezt kétlem!

25 év, és vagy 1,5 millió Km után bizton állíthatom: nem lehet logarlécet tologatva vezetni!


Fenntartom a véleményemet: egy motoros csak azt szivatja így, aki hagyja magát! Egy motor, és egy személygépkocsi ha "talákozik" akkor mindig a motoros húzza a rövidebbet. Ezért ha látja rajtad a határozottságot, akkor el fog engedni hidd el!

2009. aug. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
68%

ma 13:22vagyok

Csak azt látom, h el vagy szállva magadtól és az állítólagos vezetni tudásodtól. Ezért úgy hiszed, osztogathatod az észt. Az utolsó válaszod csak szőrszálhasogatás, amit a hozzáadott körítéssel még tovább rontottál.

Mellesleg ugyan honnan a jó égből tudod, h ki hány km-t vezetett? Mert más véleményen van, és nem olyan arrogáns, kioktató, mint te? (Másrészt vezethet vki hosszú évek óta, ha közben balesetet balesetre, ill. veszélyes helyzeteket még veszélyesebb helyzetre halmoz – elsősorban a kivagyisága miatt.)


És még a kérdezőre visszatérve. A motoros mögé érve az honnan tudja, h kivel is (lúzerrel, ugyebár) hozta össze a sors? Mert dudál rá? Mert nem előzi meg, igaz, szemből jönnek?


Remélem, az úton közlekedve veled és a hozzád hasonlóan gondolkodókkal elvétve (sem) találkozom!

2009. aug. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
77%
Azért én kiváncsi lennék arra, hogy mégis milyen motor volt. :] Segédmotor, vagy rendes rendszámos? Én is motorozom, és ahogy látom, hogy utolér egy kocsi, lehúzódok. Megköszönés az már tényleg luxus.. De a te esetedben az ilyennel tényleg nem lehet mit csinálni. Múltkor én is idegesítettem egy autóst. 60as tábla, kanyargós szakasz. Ismerem az utat, mint a tenyerem. Szürkület volt, tudtam hogy pont abba a kanyarba szokott felhordott kavics lenni az úttesten. Lazán 65el mentem, de az autós le akart tolni. Egykét belefékezés neki, meg 60ra beállás. Majd szépen elengedtem, és mentem a seggébe egy kicsit. Majd félreálltam, és folytattam utam a saját tempómban :D Tehát a te helyzetedben köcsög volt a motoros is szerintem elég rendesen.
2009. aug. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
56%

16:23

Kösz az együttérzést! Egyébként segédmotoros volt.

Nekem amúgy semmi gondom a motorosokkal, nem szoktam játszani az erősebbet.

Itt egyszerűen az egyértelmű, pofátlan és indokolatlan szívatás akasztott ki. Mert nem ismer, nem hoztam kellemetlen helyzetbe közlekedés közben stb., valószínű "csak úgy" utálja az autósokat. Primitív fickó, de ez legyen az életben a legnagyobb öröme!

2009. aug. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
55%
A lényeg, hogy ne vegyük egy kalap alá a segédmotorral vagánykodó tizenéveseket, és a motorosokat. :] 18F
2009. aug. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok. És ezúton kérek elnézést a normális kismotorosoktól. :D
2009. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
45%

Nekem egyszer egy motoros szándékosan meghúzta a kocsim oldalát. Az alagútban mentem, ahol egy motoros beelőzött a zárovonalon úgy hogy volt szembeforgalom is, majd bepofátlankodott elém. Erre én rádudáltam, jelezvén a nemtetszésemet. Ezt követően az az állat mellémjött és szándékosan meghúzta a lábtartójával a kocsim oldalát alul az ajtóknál, majd a záróvonalon végigsöpörve elhúzott. Rendszáma nem volt, így beazonosítani lehetetlenség. A károm két-háromszázezer forint lehet.

Azóta imádkozok, hogy törje ki a nyakát az összes motos.

Úgyhogy nagyon kellene már a kreszmódosítás, hogy minden járműre kelljen rendszám, mert akkor azt hiszem beruháznék egy kis forgalomrögzítő kamerára.

2010. febr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
annak is nagy valószínűséggel volt rendszáma.. csak felhajthatós, vagy előtte leszedte. de amúgy kötelező a motorokra a rendszám csak smkp-ra nem, de az meg nem nagyon fog elhúzni melletted.. ja, én meg remélem minden olyan autós mint te felcsavarodik a fára, te sggfej ^^ (nyomorék vagy ha nem birod elviselni hogy megelőznek, még ha neccesen is)
2010. febr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Ha egy roncs teherautó lett volna, akkor is rinyálnál, hogy nem húzódott le, vagy akkor szó nélkül mentél volna utána? Tökmindegy ki van előtted, ha akarod, akkor megelőzöd! Nem egy másodpercen fog múlni!

Viszzakettőpadlógáz!

2010. márc. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!