Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Középkorú nőként, ha nincs...

Középkorú nőként, ha nincs velem született affinitásom a vezetéshez, alig ültem párszor életembe autóba, akkor mire számíthatok, mennyi idő, amíg megtanulok jól vezetni?

Figyelt kérdés
Van rá jó módszer? Nem tudok oktatón kívül senkivel sem gyakorolni. Budapesti vagyok, a környékemen nagy a forgalom.
2009. aug. 23. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát először el kell menni egy autós iskolába, de előtte kell KRESZ vizsga is és csak azután lehet oktatóhoz menni.
2009. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Beülsz és meglátod.A szomszéd agyvérzést kapott és a neje (40 körüli nem vezetett soha)elkezdte a tanfolyamot és minden elsőre sikerült.Tehát bátran sokan nem tudnak gyakorolni külön mégis sikerül.A lényeg az oktató kiválasztása aki becsületes és lelkiismeretes.mindenképp nézz utána fórumokon melyik iskolát és oktatót ajánlják!Sok sikert!
2009. aug. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocs lemaradt.Hogy Jól vezetek csak kb 2 év rendszeres vezetés után mondhatja el bárki,a kötelező óraszám csak az vezetés alapját tanítja meg.
2009. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jó módszer? Sok múlik az oktatón. Az enyém nyugodt, türelmes, sőt, jó humorú volt. Át is mentem mindenből elsőre. (45/N)
2009. aug. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
idővel amúgy bele lehet jönni, ha nem ragadsz le ott, h neked megvan a jogsid, ezért te jól vezetsz. na az ilyenekből lesznek azok akiket rendszeresen ledudálnak az utakon. ha sokat vezetsz, folyaamtosan fejlődsz, csak ne bízd el magad sohase, mert annak nemleszjó vége.
2009. aug. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez az adottságoktól függ. Minél hamarabb kezded el annál jobb értelemszerűen, ezért lett volna jobb rögtön 17 évesen, de talán ígyis menni fog könnyen, meg kell próbálnod. Én 11 évesen tanultam meg vezetni apám autóján egy zárt telken :)
2009. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Utolsó: hát, nekem sajnos a szüleimnek nem futotta néha ételre sem, nemhogy autóra vagy autós tanfolyamra

ezért is érzem magam hátrányba azokkal szemben, akik születésüktől fogva ülnek autóba, én ezt nemigen tettem, csak a férjemmel

2009. aug. 23. 15:41
 8/10 anonim ***** válasza:
sztem nincs okod aggodalmaskodni, mert 10 éves korodban nem vezettél még. lehet h teis tökjó vezető vagy. ha fogékony vagy az új dolgokra, nem bízod el magad, de bízol saját magadban és a képességeidben, akkor nemlesz semmi problémád. én annyit tudok tanácsolni, h ne félj. ez a legfontosabb. ne félj az autótól, és a többi autótól a forgalomban.
2009. aug. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha az alapokat rendesen megtanulod, miért ne lehetne jogosítványod? Komolyan kell venned és akkor össze fog jönni.
2009. aug. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Meg kell próbálni és ha jól megy akkor hajrá, de ha nem akar össze jönni akkor ne erőltesd. Ne akarj 3-4 bukott forgalmi után is neki menni az 5. vizsgának.
2009. okt. 25. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!