Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vezetőoldalon besötétített...

Vezetőoldalon besötétített üveggel hogy tolatsz tükőrből éjszaka jéghidegben?

Figyelt kérdés

Ablakot nem húzod le, mert qva hideg van, megfagysz...

Néha még kivilágítatlan utcákban a sima átlátszó fóliaimentes autóból kinézve is alig látok valamit az oldalsó tükrökbe, hogy neki ne tolassak, bele ne tolassak.

Na most akinek ilyen az autóján az üveg:

[link]


Az mit lát éjszaka a tükörben egy világítás nélküli környéken, ha tolatnia kell?



2013. jan. 9. 17:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kb semmit nem lát.
2013. jan. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem sötétített ablakos autóm van, úgy szoktam tolatni, hogy addig lehúzom az ablakot, most annyi idő alatt senki sem fagy meg. Meg sok autóban, már egy 99-es s merciben is van érzékelő, ami mutatja meddig mehet hátra, ki se kell néznie a kocsiból, mert az ott van minden sarokban és elől-hátul is.
2013. jan. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igaz, nem fagysz meg fél perc alatt. És ha szakad az eső? :P Akkor?
2013. jan. 9. 17:19
 4/12 anonim ***** válasza:
Hív egy rendőrt, hogy segítsen már neki tolatni,mert nem lát ki a befóliázott üvegen keresztül.
2013. jan. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem kell tudni így tolatni, mert az első ablak nem lehet sötétített.
2013. jan. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem a kocsimat, hogy be volt sötétítve a hátulja. Sokáig gondolkodtam, de győzött a józan ész. Sokkal fontosabb, hogy kilássak az autóból, mintsem mennyire néz ki jól, így erőt vetem magamon és letépkedtem. Utólag azt sajnálom, hogy nem ezzel kezdtem.
2013. jan. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát ha megmondom őszíntén, hogy amikor szakad az eső és amikor tudom, hogy esni fog, akkor nem állok olyan helyre, ahol tolatni kell. De annyi idő alatt nem lesz baj, nekem ennyit megér, hogy nem néz be minden hülye az autómban. Az engem sokkal jobban idegesített, mint az, hogy most nem tudok kilátni rendesen. Most már nézegethet mindenki befelé, vagyis próbálhat.
2013. jan. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért divat ez a tükörből tolatás. Talán nagyzolásból... Esetleg mi lenne ha hátrafordulnál és hátranéznél?
2013. jan. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sötítetett hátsó szélvédőn keresztül???
2013. jan. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
tolatóreflektor...tolatóradar, esetleg anyós kiszáll...
2013. jan. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!