Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek, miért van, hogy...

Szerintetek, miért van, hogy ha kutyával sétálok, sokkal idegesebben, agresszívabban reagálnak az autósok rám (ránk), mint kutya nélküli gyalogosként?

Figyelt kérdés

Azt tapasztalom, hogy mikor egyedül haladok, szó nélkül átengednek, normálisan lassítanak, majd indulnak tovább. Pl.: bekanyarodáskor, mikor még elsőbbségem is van a zebrán. Ugyanott átkelve a zebrán kutyával, hirtelen fékeznek, majd alig várják, hogy tovább mehessenek, szinte letolnak a zebráról. :-(

(Hozzáteszem, a kutya fegyelmezetten jön mellettem)



2013. jan. 16. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó környéken laksz...-én pont az ellenkezőjét tapasztalom,amikor sétálok a kutyómmal...

-Mondjuk Nem pitbullom van fojtónyakörvvel,hanem Magyar vizslám:)

2013. jan. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem valószínű,hogy csak azért mert kutyával vagy s*ggfejebbek lennének az autósok.aki bunkó az bunkó is marad akár kutyussal sétálsz,akár nélküle.
2013. jan. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Uszkárom van. /nem egy fenevad :-) /

Avval tisztában vagyok, sok a marha az utakon.

Amúgy jó környéken lakom, Terézváros, diplomata negyed. :-)

De a kérés feltétele óta is tapasztalom amit írtam :-(

2013. jan. 19. 15:25
 4/4 Bajer ***** válasza:
Mert megszokták, hogy ha állat kel át az úton, dudálni kell neki mert az beválik. Ilyenkor csak a kutyádat látják, szelektívvé válik a látásuk (nem vicc).
2013. febr. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!