Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vezetés közben szoktad használ...

Vezetés közben szoktad használni a mobiltelefonodat?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 13:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Én nem. Max ha pirosnál állok, és úgy látom lesz elég időm ....
2009. szept. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Én sem.
2009. szept. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
65%
én szoktam, de hamar lerázom :D
2009. szept. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem, és szerintem nem is lehet. Elképesztő dolgokat csinálnak azok, akik közben telefonálnak. Én gyalogosként is és autóvezetőként is kiszúrom őket messziről, még mielőtt látnám egyáltalán, hogy telefonálnak. Abból, hogy lassúak, nem tartják az irányt, nem vesznek észre engem stb., egy szóval életveszélyesek. Ha én nem vagyok képes vezetés közben telefonálni, akkor más se mondja nekem, hogy képes. Csak annyi esze sincs, hogy ezt felismerje.
2009. szept. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagyok olyan fontos ember, hogy azonnal fel kell vegyem a telefont, ha csörög. Nem a büntetés tart vissza, hanem valóban nem lehet 100%san koncentrálni a vezetésre, ha másra kell figyeljek. A fontos, nélkülözhetetlen emberek meg vegyenek kihangosítót, így egy csomó baleset elkerülhető. Ha érdekel, hogy ki keresett, az első adandó alkalommal félre állok, ha fontos lebeszélem, ha nem majd visszacsörgök. Igyekszem vigyázni magamra és másokra is.
2009. szept. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%

Már volt szerencsém mindkét végletet látni. Az egyik, amikor abszolút nem tud figyelni, mert telefonál. Tehát halvány lila gőze nincs, hogy hol jár, hova megy és mit csinál.

A másik véglet viszont az, amikor megszólal a telefon, mindenféle előzmény nélkül satut nyom, kirakja a vészvillogót, és az út közepén megáll telefonálni. Persze kikerülni nem lehet...

Tehát átesni a ló túlsó oldalára sem kell. A telefont meg lehet oldani vezetés előtt és után is, nem kell alatt.

2009. szept. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%
Igen, használom a telefonomat vezetés közben. Headset-tel. :)
2009. szept. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
22%
Én is szoktam, és nem is igen zavar vezetés közben, bár csak fogadom a hívásokat. De g
2009. szept. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
50%
folyt: gondolom, hogy az is kellőképp elítélendő, mikor a "nő" egy nagy napszemüvegben vezet éjjel és egy kutya segít neki összpontosítani a közlekedésre.
2009. szept. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Megállok ahol legközelebb lehetőség van rá szabályosan, megnézem ki hívott.
2009. szept. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!