Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vezetés közben szoktad használ...

Vezetés közben szoktad használni a mobiltelefonodat?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 13:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a párom vezet.Ha az ő telefonja csörög,én veszem fel,majd megkérem a hívófélt,hogy hívja később mert éppen vezet,vagy tolmácsolom hogy ki mit akar..De többnyire bőven elég a "hívd később" üzenet.Engem nem érint a dolog,mert nem tudok vezetni...(pedig jó lenne,de cikis dolognak tartom,hogy 36 évesen menjek vezetni tanulni...)
2009. szept. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, még anélkül sem tudok rendesen vezetni :D
2009. szept. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mégpedig azért nem, mert vagy az útra, vagy a hívó félre nem tudsz rendesen figyelni. Nem a kezemben tartásról van szó, egy kézzel, kettesben elautózgatok városban, elindulni is el tud a vas, egy kézzel is lehet vezetni,de vagy azon vettem észre magam, hogy egy mukkra sem emlékszem abból, hogy mit mondtak nekem, vagy azon, hogy "óbazz, most hol a francban vagyok? :|"
2009. szept. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Undorító dolognak tartom.Az egyik kezével kormányoz közben a másikkal már váltana.Ott szerencsétlenkedik,hameg elmész mellette és közben 6500-ig bőgeted a motort hogy takarodjon a pi**ába akkor még ő dudál rád.
2009. szept. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
76%
Azzal kezdem, hogy úton vagyok. Próbálok leállni. Ha nem tudok, röviden elköszönök.
2009. szept. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Hat hogy a pics@ba ne? Olyan kuwa fontos ember vagyok, hogy alattam a bömbös merci, nyakaban a fux, és azon a hiváson milliok, és országok sorsa dölhet el. Csak egy kuwa headsetre/kihangositora nem telik... *ironia*
2009. szept. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
86%
van BT headsetem, ha már autóra futotta, akkor azt a párezer ft-ot nem sajnáltam.
2009. szept. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
80%
Én addig használom míg felveszem beleszólok kuss vezetek és lerakom :D
2009. szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
79%
Aha! Van bluetooth-om. Amíg nem volt, addig volt sima headsed-tem. Bár volt már rá példa, hogy autópályán vezetés közben írtam sms-t. :D Ilyet azért ne csináljatok! Nem szabad! Volt egy felmérés ez ügyben a discovery vmelyik csatornáján a figyelmetlenségi vaksággal kapcsolatban. Szimulációs vezetés volt, először telefonálás nélkül, utána telefonálással, kb mind 1 órás volt. Utána mutogattak képeket az út mentén álló cuccokról és autókról, és nem emlékeztek rá. Volt aki neki ment az előtte levőnek.
2009. szept. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
27%
Én sosem telefonálok! Mindig SMS-t írok.....
2009. szept. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!