Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ez nem elvetemült egy kicsit?

Ez nem elvetemült egy kicsit?

Figyelt kérdés

Egy kis faluban jártam az egyik barátomnál, és kerékpárral lementem a boltba, majd visszafelé lassan tekertem az út szélén ugyan is előttem egy közel 30 fős roma csoport haladt és a testi épségem megóvásának érdekében, illetve,hogy kerékpárral térjek vissza inkább lassan mentem,hogy ne érjem őket utol.(olyan 10 méterrel voltam lemaradva mögöttük)

Mindez a főúton, nem volt nagy forgalom, de egyszer csak szemből jött egy Ford Transit amely áthajtott a menetirányának szerinti ellentétes oldalára azaz a cigányokkal és velem szembe jött.Teljesen lement az út széléig és elkezdett dudálni a cigányokra majd felkapcsolta a távolsági fényszóróját ami teljesen elvakított.A cigányok annyi irányba szaladtak ahányan voltak, többségük a vízelvezető árkot átugorva befutott a járdára.Aztán a Ford lekapcsolta a távolságit és visszatért a sávjába, bár kis híján elsodort engem, ugyanis a kerékpárral nem igen tudtam semerre sem kitérni.

A cigányok olyan átkot szórtak a sofőrre,hogy azt nem lehet elfelejteni, még percekig ténferegtek mire az összes rémült családtag előkerült.(legalább sikerült őket leelőznöm)

Én azt sejtem,hogy a cigányokra akart ráijeszteni a sofőr, így utólag visszagondolva vicces ahogy ők reagáltak, nem nagyon láttam még ennyire ostoba,értetlen és egyben dühös tekintetet, mint amiket a romák produkáltak, de azért én is beszartam,hogy őszinte legyek.

Van akinek ez megéri?Ha nem futnak szét a cigányok akkor szép kis vérfürdő lett volna ott...



2013. márc. 2. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Kedves moderátorok, nem lenne egyszerübb a kérdést törölni ahelyett h egyfolytában töröltök minden választ? szólásszabadság alap h le van szarva...
2013. márc. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!