Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi a baj a biztonságos közleke...

Mi a baj a biztonságos közlekedéssel?

Figyelt kérdés

Sok olyan kérdést látok, melyben jogszabályokról, rendőri intézkedésekről kérdeztek. Ezek döntő többsége nem a biztosnágról, hanem a büntethetőségről szól.

Megbüntethet-e a rendőr… Így kezdődnek. S nem az a kérdés, mit kockáztatok azzal, ha nem tartom be. Miért?


2013. márc. 2. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem mindig ennyire fekete-fehér. Átcsúszol egy sárgán, az már 50e és néha elkerülhetetlen. Én is sértek néha szabályt, de soha nem szándékosan, más is van így ezzel.
2013. márc. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ilyenekre gondoltam. Pl. gyerekülés életveszélyes elhelyezése nem izgatja a kérdzeőt, csak az, jár-e büntetés. Kérdezik, kötelező-e a mellény. Nem az érdekli, hogy mennyire fontos, hogy jól lássanak, mert az életem függhet tőle, hanem csak, büntetnek-e, ha nincs. És más hasonló dolgokra.
2013. márc. 2. 22:09
 3/3 anonim ***** válasza:

"mert velem olyan úgysem fog megtörténni..."


ezért...

2013. márc. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!