Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ki fogja előbb összetörni az...

Ki fogja előbb összetörni az autóját? : A határozott vagy a bizonytalan vezető?

Figyelt kérdés

Határozott: Látja, hogy elfér, meg tudja előzni, hát előz, besorol, kifordul, lendülettel kikerüli.

Bizonytalan: Elengedik, jeleznek neki, de mégsem mer elindulni, visszagurul, nem mer átmenni, nem mer rágyorsítani, nem meri kikerülni, inkább vánszorog mögötte.

Ki fog előbb ráfázni az ilyen viselkedése miatt?



2013. márc. 4. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Az, amelyik nem tartja be a kreszt.

Szerintem a határozott lesz, mert ő majd tudja, hogy lehet városban 70-nel is menni, az rá nem vonatkozik...

2013. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

én a bizonytalanra szavazok...befér-nemfér-befér, jó akkor beállok a kocsival és meg is húztam.

Aki tudja az autót megfelelően kezelni, és tudja a határai, az jobb szerintem mint aki megijed még a légytől is vezetés közben.

2013. márc. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Komolyabb sérülésre szerintem a határozottnak nagyobb esélye van.Ő azt hiszi magáról ÁLTALÁBAN hogy ő már mindent tud,mindent helyesen fel tud mérni,és ebből komoly baj lehet.

A bizonytalannál is megvan az esély,de ők ÁLTALÁBAN tisztába vannak azzal,hogy bizonytalanok,ezért egy közlekedési manővert jobban átgondolnak.

2013. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A bizonytalannak sok koccanása lesz, a határozottnak csak egy karambolja lesz, de az totálkár.
2013. márc. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bárki összetörheti nem ezen múlik hogy határozott valaki vagy bizonytalan sokkal inkább a tapasztalat dominál és a váratlan helyzetek felismerése és kezelése.
2013. márc. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a bizonytalanra teszek. Én is a határozott sofőrök táborát képviselem. Bárkivel történhet baleset, de amikor azt se tudja, eldönteni, hogy a féket vagy a gázt nyomja, nem tudom miről beszélünk. Én 4 éve vezetek ebben a határozott stílusban voltak szoros helyzetek, de sosem volt semmi kocc.
2013. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!