Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szeretnék venni egy 50 cm3-es...

Szeretnék venni egy 50 cm3-es kisrobogót. Annak milyen papírmunkái vannak? Úgyértem kell-e átiratás, biztosítás, forgalomba hajtási engedély? Kocsim van, de motorokról ilyen szempontból nem tudok semmit.

Figyelt kérdés
Kocsim van, de motorokról ilyen szempontból nem tudok semmit. Azt tudom hogy "B"-vel vezethetem.
2009. szept. 26. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
én úgy tudom,h. segédmotor kerékpároknál nem kell
2009. szept. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kismotorokhoz nem kel forgalmi engedély, amire szükséged van az az adásvételi szerződés, és a kötelező felelősségbiztosítás.

Átíratni nem kell, elég ha magadnál tartod az adásvételit, a kötelezőnek pedig a befizetett csekkszelvényt, meg majd kapsz egy érvényességet igazoló matricát, amit fel kell ragasztani a mocira.

2009. szept. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)Nem tudtam pontosan, hogy megy ez. Hello
2009. szept. 27. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!