Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nagyon ciki, hogy kiparkolásná...

Nagyon ciki, hogy kiparkolásnál letörtem a tükröt?

Figyelt kérdés

Annyira szégyenlem magam, hogy tesóm kocsájának letörtem a tükrét. Fél éve van jogsim, jó, de ilyen még sose fordult elő, vizsgán is simán parkoltam, megfordultam, meg bármi, erre egy egyenes garázsból tolatok hátra, nézem a tükröt, és nem tudom hogy, de megyek kb alig lassan, erre nagy puff, letörik a tükör.

És annyira szégyenlem magam. Nem tudom hogy lehetett, mert egyenesben volt a kormány, fogom, erre egyenes kerítésnél letöröm....


Nagyon ciki ez?

Azóta is azon vagyok kibukva, hogy vezetésnél forgalomba semmi problémám, de egy egyenes tolatásnál letöröm a tükröt...

Hogy lehetek ennyire béna?

Nagyon gáz ez? Mással is előfordul az ilyen, vagy én vagyok ennyire barom, hülye?


2012. márc. 1. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi szégyelni való. Bárkivel megtörténhet.
2012. márc. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem annyira gáz. Tudod inkább anyagi kár legyen mint személyisérülés. Ha bizonytalan vagy, inkább fordulj hátra tolatásnál ne tükörből csináld. Ha igen máskor jobbra balra is nézz sűrűn, meg középre is, és lassan araszolj. Gyakorlásnak egy elhagyott placc és valami íves rész, aztán tükörből tolatni ott tanulhatsz. Hamar megszokod majd.
2012. márc. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki, nincs még rutinod, megesik az ilyen.Ha nem megy a tükörből tolatás fordulj hátra, vagy akár tekerd le az ablakot és kikönyökölve tolass, az a lényeg hogy sikerüljön, hogy hogyan az senkit nem izgat. :) Én ha van rá lehetőség mindig a letekert ablakon kikönyökölve-hátranézve tolatok, pedig 5éve napi szinten vezetek 80-100km-t,szóval már van valamennyi rutinom, de egyszerűen utálok tükörből tolatni.
2012. márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
jó de én a jobboldali tükröt trtem le, ott nem tudok kikönyököklni :S
2012. márc. 1. 17:19
 5/10 anonim ***** válasza:

Én 16 éve vezetek,jópár kilométerrel a hátam mögött,ezerszer tolattam ki már a kapun,tükörből jobban tudok tolatni mint kilesve,és bárhová beállok,tavaly mégis eltolattam a jobbos visszapillantót. Nem letört,de a tükör összeroppant. Ennyi. Egyik kollégám a targoncába tolatott bele,fater aki 40 éve hivatásos az árokba farolt.. És még sorolhatnám.

Majd jobban figyelsz,és ha szerzel rutint nem lesz ilyen gondod.(Aztán lehet 10 év múlva letörsz egyet megint.:)

Szal a nagyobb gond itt hogy a testvéred kocsija,ezért csináltasd meg hamar..

Bűntudatod ne legyen,amíg elismered a hibádat és törekedsz arra hogy jóvá tedd,szerintem nincs miért aggódni és emészteni magad.. :)

2012. márc. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. Mindenkivel előfordul az ilyesmi, a tükör szinte "fogyó eszköz". Én évente 1-2 alkalommal neki szoktam menni a garázsunk ajtókeretének a tükörrel, pedig nem ma kezdtem a vezetést, és a garázs is ismerős:) Igaz, szerencsére mindig csak behajlott a tükör, szóval végül nem károsodott az autó. Amikor megtörténik, mindig arra gondolok, hogy örülhetek, hogy ezek életem legsúlyosabb "közlekedési balesetei", szerintem te is tégy így.
2012. márc. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekünk nincs garázsunk, szóval ilyen miatt nem nagyon kell aggódnom. :)

Nem ciki, de máskor óvatosabban.

Az, hogy egyenesen tolatsz nem jelenti (mint ahogy a példa is mutatja), hogy pont kiférsz, mert ugye akár a beállásnál is lehetett, hogy miután az orra bent volt rákorrigáltál és az egyenes máris kicsit odébb került. :)


Legközelebb majd ha már közel vagy a tükrökkel a kapuhoz ellenőrizd újra biztos ami biztos, hogy kifér-e. :)

2012. márc. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

jobb mint nekem... korán reggel, félálomban.

Feleség mondja, h. álljak be a garázsba.

Azt tudni kell, h. nekünk garázsfeljáró van, garázs, és közvetlen mellette egy varrószoba...


Ezerrel megteker, feláll...garázs, egy fel, egy szoba, másik fal....

Na az azért durvább volt...:D

2012. márc. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Christian Death válasza:

Az nem gáz, én még a biciklivel is beszoktam akadni a parkolo autok tukrebe.

Leakasztottam en is mar a jobb tukromet a kamionrol menet kozben, az autom meg olyan regi hogy nincs is gyarilag jobb tukorje.

2012. márc. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ahelyett, hogy ilyeneket írogatsz, vehettél volna új tükröt és gyakorolhattad volna a tolatást.
2016. márc. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!