Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha nincs más út, és utat...

Ha nincs más út, és utat építenek, akkor kénytelen vagyok bele törődni, hogy állhatok a lámpánál?

Figyelt kérdés

Fel van szedve az egyik út, elég hosszan, és csak egy út megy be a városba.

És 1 sávra van szűkítve, s 2 lámnpa is van, egyik kicsit odébb.

És 7-8 percet simán állok, ha bevált az egyik lámpa előttem.

Ilyenkor nincs mit tennem? Várok és kész? Nem lehet máshogy megoldani, ha csak egy út megy oda?



2013. jún. 22. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Helikopterrel nem kell megállni a pirosnál, ha a kocsid tud teleportálni akkor az is megoldás. Ha esetleg piros MTZ-82-essel mész , akkor kikerülheted a vetésen keresztül...


Mégis milyen választ vársz? Egy út vezet oda, azon meg pont útfelújítás van. Vársz. Kibírod ezt a pár napot.

2013. jún. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Pár nap? Ez egy r*hadt hosszú út! És semmi változást nem látok 1 hét alatt!

Szerintem ilyen tempóban szeptemberre lesznek kész!

2013. jún. 22. 19:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem teljesen tiszta, mire vagy kíváncsi. Milyen más lehetőségre számítasz?
2013. jún. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha bekapcsolod a megkülönböztető jelzést a kocsin, akkor nem kell megvárnod a lámpaváltást!

:D

2013. jún. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

7-8 perc? Ne haragudj, de az nem olyan vészes. Olyan, mint ha mondjuk minden nap sorompót kapnál, mert általában munkába menet mindig ugyanabban az időben érsz oda a vasúti átkelőhöz. Ha ez történne akkor a vasutat akarnád áthelyeztetni?


Milyen válaszra számítottál? Mégis mi mást tehetnél azon kívül, hogy vársz? Max építesz egy rámpát az építkezés elé, felszerelsz az autód hátuljára pár nagy CO2-palackot. Pár pici robbanótöltetet elhelyezel a palackok fejénél. Kiszámolod, mikortól kell gyorsítani. Amikor odaérsz, aktiválod a kis tölteteket, azok lerobbantják a palackok fejét, azok a hatás-ellenhatás törvénye értelmében intenzíven elkezdenek téged gyorsítani (gázpedált érdemes tövig nyomni), a rámpa segítségével pedig átugrod az építkezést.


Megfelel a válasz, bumburnyák?:)

2013. jún. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Indulj el otthonról 10 perccel hamarabb és még 2 percet nyersz is akkor !
2013. jún. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kell megállnod a pirosnál!

Alkalmanként 50.000-ért akkor is mehetsz, ha piros a lámpa!!!!!

2013. jún. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!