Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Azoknak az embereknek, akik...

Azoknak az embereknek, akik azt se tudják miért áll a forgalom, de nyomják a dudát, mi jár a fejükben?

Figyelt kérdés

Sokszor tapasztalom.

Áll a sor, mert mondjuk csatornázás van, irányítják a forgalmat, és feltorlódik 40-50 autó akár, és mindig van egy okos, aki kb 10-20. a sorban, de 5-6 perc után elkezdi nyomni a dudát...

Ezeknek az embereknek mi jár a fejükben? Azt se tudja mi a helyzet, meghalt-e valaki valami tömeg balesetben, vagy ott állnak a mentősök, vagy bármi van, de a dudát mindig tudja nyomni 1-2...

Ezeknek mi jár a fejükben? Ha azt se tudják mi van, miért nyomják a dudát 10-20. ként a sorban? Attól majd megszűnik a fennakadás szerintük?



2013. júl. 2. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem sok dolog járhat a fejükben,mert agyuk speciel nincs:) Igen,valószínűleg az ilyen azt hiszi,ha nyomja a dudát,majd elindul a forgalom...még nem jött rá,hogy nem attól indul el:)
2013. júl. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Én is láttam már hasonlót.

Ezek a tipikus csökkentagyú, valahova rohanó, türelmetlen fa*kalapok.

Sajnos nem lehet velük mit tenni,sietnek (vagy csak egyszerűen türelmetlenek) és nem tudnak mást csinálni csak nyomni a dudát...(amit egyébként indokolatlanul lakott területen belül nem is lehetne )

2013. júl. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
75%

Egyszerűen türelmetlen. Haza kell érnie a családjához,mert már ő is várja hogy egy fárasztó nap után letegye magát,és jót pihenjen,egyen,ejtőzzön.

Vagy esetleg aki siet,mert fontos dolga van. ezek az emberek titkon betegek,és az EGO-juk parancsol nekik. Az EGO készteti őket arra,hogy nyomják azt a dudát,még akkor is ha tudják,hogy 2 perc múlva már hajthatnak tovább.

2013. júl. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Lajos 61 válasza:
:) Egyszerűen csak az idő. Ma már minden a rohanásról szól.
2013. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
19%

tehetetlenségében nem tud mit csinálni...


esetleg tisztában van vele, ha késik öt percet, kirúgják...


"Ezek a tipikus csökkentagyú, valahova rohanó, türelmetlen fa*kalapok." erre inkább nem is reagálok...

2013. júl. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akinek tényleg sürgős dolga van az lehet hogy dudál kétségbeesésében, de általában az egoista, nagyarcú emberek dudálnak akiket nem is érdekel mi történt, csak az hogy ők mi az hogy nem mehetnek.
2013. júl. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Hogy késve érnek be a munkahelyükre?...

Nem értem a kérdésedet! Nyilván valóan nem tudni miért gondolják azok az emberek, hogy dudálással javul majd a helyzet. Úgy gondolom kérdéseddel inkább a nem tetszésedet szeretnéd kifejezni itt. Nincs párod, barátod, hozzátartozód?. Neki sírd ki mérged!

2013. júl. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Így vezetik le a feszültséget, amit egymásnak okoznak. Ülnek tehetetlenül a dugóban, tenni nem tudnak semmit, mert nyilván nem ugorhatják át a tonnákkal a kocsisort, hát nyomják. Egyébként kár a sietséggel takarózni, én még nem találkoztam emberrel, aki szívesen tölti az idejét a dugóban és nem menne haza vagy a munkába tempósan...
2013. júl. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Áll a sor, mert mondjuk csatornázás van, irányítják a forgalmat, és feltorlódik 40-50 autó akár, és mindig van egy okos, aki kb 10-20. a sorban, de 5-6 perc után elkezdi nyomni a dudát... "


Az nálam is ki szokta verni a biztosítékot, ha a tárcsás emberek nem váltanak irányt 2 percenként!

A másik, amikor utolsó vagyok a sorban, mögöttem kilométeres üresség, de kiugrik elém, hogy stop! Drága szívem, ez mire volt jó? Szoktam tőlük kérdezni.

2013. júl. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Gondolkodásra képtelen emberek ezek , tudják ,hogy nem fog gyorsabban menni a sor az ő tülkölésüktől ,de azért csak nyomják..az ilyen majmok nyomják akkor is ,ha láthatóan műszaki hiba miatt valaki elakad és ahelyett ,hogy segítenének ,dudálnak ,mintha attól megjavúlna a másik kocsi.Ostobák ,ennyi.

Amúgy meg nem mindenkinek sietős, sokszor én nem akarok odaérni ahová tartok, de muszáj :D

2013. júl. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!