Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az forgalom akadályozásának...

Bajer kérdése:

Az forgalom akadályozásának minősül részemről, hogy lakott területen meredek emelkedőn 20-al hajtok felfelé és mögöttem dudál, villog valaki?

Figyelt kérdés
Amikor végre meg tud előzni (azt is úgy, hogy megállok) akkor még ordibál is a kocsiból. Véleményem szerint nem ismeri az előzés szabályait.

2013. júl. 20. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, mivel a járdán meg nem mehetsz.
2013. júl. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem derül ki de gondolom bicajjal mész.. Nem akadályozás, meredek emelkedőn a 20 is szép teljesítmény. A dudálóval meg nem kell törődni, egyszerű majom adni kell neki banánt..
2013. júl. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kocsival mentem nem bringával.
2013. júl. 22. 13:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor akadályozás, és jogosan mérges a másik aki menne 50-el. Parkolót kerestél vagy mi ?
2013. júl. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Magyarországon hol van olyan meredek emelkedő, amin személykocsi csak 20 - szal tud felmenni? Szerintem nincs ilyen. A Királyhágón vagy a Brenner - hágón nem lassul le ennyire még a 40 tonnás kamion sem. Ha esetleg arról van szó, hogy "beteg" a jármű, azért lassul így be, akkor ki kell tenni a vészvillogót, lássák, hogy valami nem kerek.

Attól függetlenül tuskó volt az előző.

2013. júl. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Éppen egy házszámot kerestem, semmi baja a kocsinak. A vészvillogó jó ötlet de azért nem használtam mert pár éve ugyanezzel a kocsival volt egy kis műszaki hiba és nem bírt 10km/h-nál gyorsabban menni. Az Aréna Plázánál mentem bekapcsolt vészvillogóval, végül lemeszelt a jard és azt mondta, hogy a vészvillogót csak álló helyzetben használhatom. Ha műszaki probléma van, trélerre kell tenni a kocsit.
2013. júl. 23. 08:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkora volt a szembeforgalom, vagy csak idióta volt?
2013. júl. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!