Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Állítólag 2014-től érettségihe...

Görög Andi kérdése:

Állítólag 2014-től érettségihez kötött lesz a jogosíványszerzés. Van ennek valami valóságalapja?

Figyelt kérdés
Ha tud valaki esetleg egy linket vagy valami konkrétumot, megköszönném.

2013. júl. 29. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
NINCS!!!
2013. júl. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, haver ismerősének a szomszédja hallotta egy kollégájától, akinek az unokatestvére ismer egy rendőrt. De légy nyugodt: nincs valóságalapja. A korhatárt nem fogják 18-21-24 évre felvinni, ahogy mindig riogatnak vele, 17 éves korhatár mellett meg teljes hülyeség érettségihez kötni (bár az sem ér sokat, az érettsségizettek közt is elég sok hülye van). Sőt, annak sincs értelme, hogy a szakmunkásokat kizárják a B kategória megszerzéséből.
2013. júl. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ökörség! Majd egy szobafestő vagy egy villanyszerelő nem kaphat jogsit és majd taxival járhat a kuncsaftokhoz...
2013. júl. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8 általánoshoz lenne kötve, az pedig abszolút korrekt!!!
2013. júl. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

utolsó:

8 általánoshoz már most is kötve van!

2013. júl. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem megvan az érettségim (ó minő öröm) a kérdést egy ismerősöm kedvéért tettem fel. De a lényeg, hogy hálás köszönet minden válaszolónak :)
2013. aug. 1. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!