Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nincs annyi eszük az...

Miért nincs annyi eszük az embereknek, hogy nem egymás mellé parkolnak be egy szűk utcába?

Figyelt kérdés

Imádom mikor többszáz méter hely van, de valakiknek mindig az út egyik, és a másik szélére kell állniuk, és ha megyek kocsival lassíthatok le gyök 2 re, és centizhetem ki...

Ha az egyik előrébb állni meg 3 méterrel, máris nem lenne gond...

Miért kell mindig egymással párhuzamosan leparkolni egy kis szűk utca szélére?



2013. aug. 1. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Hidd el nem direkt csinálja, hanem ott van dolga. Én sem azt nézem, hogy mi van a másik oldalon, hanem azt, hogy nekem nincs-e megállni/várakozni tilos illetve ne kapualj legyen, ez a hely pedig a legközelebb essen az én célomhoz.


Te is ezt csinálnád, nem?

2013. aug. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most nem egy forgalmas belváris utcáról beszélek, kis kertes családi házas környékről!
2013. aug. 1. 14:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Addig játszák ezt míg van tükrük amit egy kevésbé ügyes centiző majd letör és szépen otthagy. Ha van bőven hely én nem szoktam más mellé állni mert féltem a bénázóktól a kocsit. Mondjuk az más kérdés ,hogy szemét dolog kárt okozni és aztán lelépni de ez idehaza mindennapos dolog.
2013. aug. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40. § (5) Tilos megállni: b) ahol a jármű és az úttesten levő záróvonal vagy a jármű és az úttest másik szélén álló jármű között legalább három méter széles hely nem marad;
2013. aug. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak ugye ez a szabály nem megfogható, mivel a "ki állt ott régebben" kérdésre nehéz választ adni utólag..
2013. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!