Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha valaki összetörte a kocsija...

Ha valaki összetörte a kocsija elejét, az azt jelenti, hogy nem volt képes valaki mögött megállni?

Figyelt kérdés
Annyira ügyetlen volt?

2013. aug. 3. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire törte össze. Ráfutáshoz nem ügyetlennek kell lenni hanem figyelmetlennek.
2013. aug. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Láttam egy autót, a motorháztető kicsit fel volt középen gyűrve, de nem hullámosra, meg be volt nyomódva az egész orra, és lehorzsolva oldalt egy picit a fényezés a kerekek előtt.

És arra gondoltam biztos valakibe bele ment.

2013. aug. 3. 20:32
 3/8 Sinead ***** válasza:
Nekimehetett valaminek, vagy más ment neki. Nem mindig a sofőr a hibás.
2013. aug. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Az is lehetett, h nem adták meg neki az elsőbbséget és jól oldalba verte a másikat.

Vagy beletolattak.

2013. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy az is előfordulhat, hogy ő időben megállt, de a mögötte jövő nekitolta az előtte állónak. Bár ilyenkor törik kocsi hátulja is.
2013. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én meg olyat láttam nemrég, hogy lekanyarodott valaki egy mellékutcába, ott megállt. Mögötte is lekanyarodtak, mivel egy keskeny utca volt, nem tudott elmenni mellette, hát megállt mögötte. Egyszer csak az első gondolt egyet és nagy lendülettel hátratolatott, gondolom odáig a GPS-t böngészte és rájött, hogy rossz helyen fordult le, vissza akart menni, igen ám, de mögötte már ott álltak... a leghülyébb baleset volt, amit valaha láttam.
2013. aug. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg dolog miatt törhet össze egy autó eleje ,többek közt a ráfutás miatt is.
2013. aug. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Érdekes elképzelés - de elég helytelen.


Az én autóm eleje is sérült, mert az őzgidácska rátévedt az országútra, pont a 110-zel haladó autó elé.

2013. aug. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!