Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha Budapesten a központi...

Ha Budapesten a központi okmányirodában igényelném a jogosítványt, akkor előbb kész lenne, mintha Baján tenném?

Figyelt kérdés
Baján lakok, és itt 3-4 hét mire megjön a jogosítvány, és nekem elég sürgős lenne, tehát ha meglesz minden papír, és Pestre felmennék és ott igényelném, és utána oda is mennék érte, akkor jelentősen korábban megkapnám? (kb. 2 hétre gondolok)
2013. febr. 22. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
általában 2hét ... nekem ha jol emlékszem 5 munka nap volt sms kaptam.
2013. febr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na már megint egy sürgős eset!
2013. febr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, sürgős eset, mert faterom németben dolgozik, és meg kéne jöjjön a jogsi, mire hazaér, hogy lássa hogy vezetek, mert csak akkor mehetek utána egyedül autóval, nem szeretnék még 2 hónapot várni rá...
2013. febr. 22. 20:58
 4/5 A kérdező kommentje:
Első, te mikor váltottad ki?
2013. febr. 22. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, hamarabb megkapod ha a központi okmányirodában igényeled, mivel ott van a gyár is. (Visegrádi utca). Nekem 1 nap alatt megvolt ott.
2013. febr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!