Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Dabas - Kőbánya Kispest...

Dabas - Kőbánya Kispest vasútvonal mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Cigányok, stb? Arra többnyire újabb (piros) szerelvények járnak, nem?

2013. aug. 25. 20:58
 1/3 anonim válasza:
Hát.Ezt csak úgy derítheted ki,ha kipróbálod. Hidd el,van anál a vonalnál rosszabb is.:)
2013. aug. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azzal járok a suliba, csak Én Örkényről. A legtöbb vonat már Desiro, néha előfordul egy Csörgő+Bhv+BDt (a régi hagyományos) összeállítás is. Dabasig nem szokott gond lenni, néha Gyón után látni egy két érdekes arcot, de az ezekkel sem volt gond(om) soha. Szóval biztonságos. Ha az új, piros, Desiro jön, szállj fel legelőre és ott csak egy üveg választ el a vezetőtől, ott tuti nincs gond.

Azt még hozzátenném, hogy én reggel 5-7 között, délután pedig 13-16 között megyek általában.

2013. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is evvel jártam a gimibe. Hát..őszintén szólva mindig csak a nyitott, piros vonatokat szerettem. Azt éreztem biztonságosnak. Ha meg a vagonos jött, mindig olyanba ültem, ahol sok volt a "fehér" ember. De soha, semmi bánkódásom nem ért. Nem vészes annyira..
2013. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!