Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy lehet büszkének lenni...

Hogy lehet büszkének lenni arra, hogy béna volt és összetörte a kocsit?

Figyelt kérdés

Béna volt, pontosabban felelőtlen, mert szakadó esőben repesztett az utakon, és volt ahol jó nagy tócsa volt elmondása szerint, és egy éles kanyarban lecsúszott a kocsi az útról, mikor kanyarodott, és bele a szántásba.


És ezt büszkén meséli mint valami hőstettet másoknak.

Mikor ott vagyok, és elkezd valakivel beszélgetni, ilyeneket mond, hogy "Jajj, képzeld b+! Összetörtem a kocsit! :D Nagyon nagy volt!"

Sőt egyszer csak elkezd röhögni, kérdezem tőle mi van, erre azon röhög, hogy hogyan törte össze.

Azt mondja mikor kiszált a kocsiból nem bírt a röhögéssel leállni.


Hogy lehet erre büszke? Mások inkább meg sem említik, ha bénáznak, Ő meg még valami fantasztikus sztoriként meséli boldog-boldogtalannak, hogy összetörte az apja kocsiját.

Ráadásul nem is a sajátját. :D



2013. szept. 15. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Lehet,hogy nem is röhögött,csak próbál erényt kovácsolni a nyomorából(kemény gyerek).

Kár,hogy jogsi előtt nincsen pszichológiai vizsgálat.

2013. szept. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 intrepid ***** válasza:
Majd akkor is röhögjön, ha a faterja emiatt nem fizeti az egyetemi költségeit, hanem azt mondja, hogy az elment a kocsira. Ő meg tanulhat diákhitelből, diákmunkából, azután vagy lesz belőle diplomás ember, vagy nem.
2013. szept. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Úgy lehet, hogy hülye. Nem tanulta meg becsülni azt amilye van, legyen az akár csak egy 120 as skoda ha autóról van szó, továbbá felelőtlen idióta. Ha a saját hibámból törném össze utálnám magam mint a szart. Persze annak örülnék hogy túléltem. Ha mást kinyírnék abba kb bele se merek gondolni. Nem pont nekimenni egy másik kocsinak, hanem pl ha viszek valakit és egy ilyen jajjde menő vagyok miatt lenne baja. Akkor ink túl se éljem. Idővel majd felfogja hogy itt nincs restart gomb...
2013. szept. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Milyen autó volt? Biztos valami gazdag seg..gfej a gyerek, tele vannak pénzzel a szülei, aztán úgyis kap másikat.
2013. szept. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem gazdagok a szülei, átlagosak. De a szülei elintézték annyival, hogy "jajj, örülök, hogy nem esett bajod!"
2013. szept. 15. 17:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért biztos van zsé ott h kapjon egy másik kocsit.... Ha én véletlen összetörném a kocsimat az én hibámból én full idegbeteg lennék, habzó szájjal agyonverném azt is aki kérdezne róla idegességemben, nemhogy röhögnék... hidd el nem kell félteni azt a kölköt. Ha tudná h most járhat tömegközlekedéssel jó ideig, tuti nem röhögne. gondolom már nézik a másik kocsit.
2013. szept. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem lett totálkár, most buszozik, de azt mondja 1 hónapon belül megjavítják, volt rajta valamilyen biztosítás.
2013. szept. 15. 18:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondtam én h van pénz. Megjavittatják a hülye fiacskáiknak h tudjon máskor is repeszteni. Egy átlag családban ahol nincs pénz, jó ideig jár busszal a gyerek hidd el. Nem két fillér azért egy összetört autó megcsináltatása... Itt amúgy nem csak h pénzből van sok, de a szülők lazaságából is.
2013. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most az ilyen szülő normális? Minek kocsi egy ilyen megbízhatatlan, felelőtlen kisgyereknek? Oké, most csak a szántásban kötött ki, de legközelebb lesz ott egy fa vagy egy babakocsi is.
2013. szept. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Iváncsi József ***** válasza:
Ha megdolgozott volna a kocsiért, nem röhögne így a dolgon, de talán óvatosabban is vezetne. Szerencséje, hogy nem csapódott egy másik autónak, mert lehet, hogy még a ravatalon is ütnének a gyereket.
2013. szept. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!