Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért mogorvák a közlekedő...

Miért mogorvák a közlekedő autósok ha előttük egy tanuló "boldogtalankodik" a sofőrsulis autóval?

Figyelt kérdés
Mindenki itt kezdte valamikor. Ha egy jogosítvánnyal rendelkező szerencsétlenkedne akkor elhiszem, hogy mérgelődnek...habár akkor sem teljesen jogos. Amúgy nem csak ezen a téren hiányzik az emberekből a megértés.
2013. szept. 26. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha elhiszed,ha nem,engem nem zavarnak a tanulóvezetők. Ha a helyzet úgy adja,előzékeny vagyok velük szemben. Bár sajnos vannak olyan állatok akik direkt szivatják őket.
2013. szept. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
éngem sem idegesít a T vezető
2013. szept. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Dörmögő ***** válasza:
Akik mogorvák azok alapból olyan típusok, és a T betű még felsőbbrendűséget is kivált belőlük az utakon. De ne aggódj, a nagy többség normális.
2013. szept. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudod ebben az a bosszantó, hogy üres az út, és a tanuló 20km/h-val araszol. Nekem az oktatóm annak idején azt mondta, ha feltartom a forgalmat szétrúgja azt amin ülök. A mai tanulók indokolatlanul lassan közlekednek. Ez nem feltétlenül az ő hibájuk.
2013. szept. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Négyes,akkor előzd meg. :)

Az öregek is szoktak hússzal tötymörögni..

2013. szept. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sofőrsulis? Ez elég murisan hangzik.


Szerintem azért bunkók, mert azt hiszik, hogy ők már mindent tudnak. Illetve anno velük is szemétkedtek az utakon és így "adják vissza".

Lásd mint pl. amikor az egyetemen van elsős.


Egyébként nem kifejezetten azokkal bunkóznak akik "bénák" vagy lassúak.

Automatikusan ha látják, hogy egy autón oktató tábla van. (nem csak a sima T betűs matrica)

2013. szept. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is előzékeny vagyok, de amikor csúcsforgalomban harmadszorra fullad le, akkor elgobdolkozok, hogy inkább a rutinpályán kellene még lenniük.
2013. szept. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves négyes. Nekem mint kezdőnek a 20km/h is elég mert most szokok hozzá mindenhez...egy csomó új inger éri az agyamat, amit lassabban dolgoz fel. Ugyanakkor még nem uralom annyira az autót, hogy garantálhassam, hogy egy vészhelyzetben fék helyett nem gázt fogok nyomni. Természetesen rám is kiabál a tanár, de hát nem mindenki autóval a segge alatt született.
2013. szept. 27. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!