Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Haverom lázad a KRESZ ellen!...

Haverom lázad a KRESZ ellen! Azt mondja nézzem meg Ázsiát, Afrikát, Indiát, mennyien mennek össze-vissza még sincs annyi baleset. Igaza van?

Figyelt kérdés

Megbuktatták a forgalmi vizsgán, és ki van akadva. Azt mondja többé nem fog újra próbálkozni! Hülyeség a sok szabály, úgy sem lehet betartani mindent egyszerre!

Azt mondja nézzem meg Indiát pl mennyien mennek jobbra-balra össze-vissza, aztán még sincs baleset! Ott aztán tuti nincs ennyi szabály!

Igaza lehet? Nem tudom, még nem volt se Indiában, Se Ázsiában, nem tudom honnan veszi ezt.



2013. okt. 17. 22:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Haverod egy igazi fåsz. Ezekben a régiókban kivétel nélkül rosszabbak a baleseti statisztikák, mint idehaza.
2013. okt. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%

Szerintem meg csak egy szerencsétlen balf@asz,aki saját szerencsétlenségét nem meri felismerni,és elfogadni a tény-t,hogy meghúzták..és talán többet kellene érte tenni.

Ha egy ilyenen,kiakad talán jobb is,hogy nincs meg neki,mert még másban is kárt tehet...stb.

2013. okt. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Kairóban jártam sokat, 20 milliós város, és egy forgalomirányító lámpát sem láttam. Ha három sávos az út, akkor legalább öt sávban haladnak az autók. Sebesség korlátozást annyiban ismertek, hogy a Mubarak palota előtt ötvennel mentek, mert ott lőttek, ha gyorsabban mész, de amúgy 90 alatt ledudálnak. Nyitott platós autón 10-12 ember simán utazhat, szóval az inkább valami őrült roncs derbire hasonlít. Szörnyű baleseteket valóban nem láttam, de az egy hetes vadiúj autón is legalább annyi sérülés volt, hogy betört az egyik lámpája, vagy az egyik ajtó be volt horpadva. Tehát ott nem úgy gondolnak az autóra mint itt. Viszont szólj a haverodnak, hogy Európa más. Ha nem tetszik neki, akkor költözzön ki.
2013. okt. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Én is szarok a kreszre, van vagy 30 büntetésem, piroslámpa, egyirányú, 4-6-os sinén is mentem már h kikerüljem a rákos dugót. De azért anno akkor megtanultam h megkapjam a jogsit, nem azért h had örüljön a sok majom, me az ugye nekem jó. Aztán utána kocsit vettem, kihajtottam vele a főútra,már ot 120-al mentem 50 helyett.


Figyelj olyan ez mint mikor az iskolában szopik az ember. Telibeszarja a köcsög kémiát, irodalmat, minden szart, de megtanulja h megkapja azt a szar jegyet, aztán azt a vackot h van érettségije, aztán utána végig leszarja egész életében mint előtte.


Mondd meg haverodnak h legalább azért tanuljon h ne a köcsög bkv-n kelljen döcögnie, aztán utána már senki nem fog belepofázni abba h h vezet. Ha meg mégis, azt kirakhatja bárhol azt menjen busszal ha annak jobban tetszik a vezetése. Ilyen egyszerű.

2013. okt. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen szerencsétlen ember, mint az előttem válaszoló, villamossín huszár, meg a kérdésben szereplő degenerált, nem is való az utakra. A KRESZ olyan rohadtul kő egyszerű és logikus, hogy még egy talpraesettebb csimpánz is fel tudja fogni, nemhogy egy homo sapiens.
2013. okt. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Majd mekkora KRESZ-tudor lesz a csávó, ha egyszer meghúzzák a Golf-ját és az igazát kell bebizonyítania az út szélén :D
2013. okt. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
9%

Szarok rá, nekem így sokkal könnyebb. Kizárok az életemből szinte mindent mikor közlekedek. És kizárólag az emberekre, állatokra, meg járművekre figyelek, semmi másra.


Soha nem volt még balesetem, pedig egy ideje vezetek már és jó sokat. Emellett rengetegszer figyeltem én mások helyett és kerültem el a balesetet más baromsága miatt. Pl. volt h piroson mentek át, jó h a zöldön akadályozva a többit lassan indultam el, meg nem is azonnal. Meg jó h párszor átmentem a piroson, mert hátulról telibevertek volna, ha normálisan követem a kanyarodó sáv felfestést, telibevertek volna... Ha megállok a gyalogosnak, telibevertek volna, meg stb. Pont az a szar mikor mindig mindenki a kresz szerint közlekedik és nem számít arra h bizony vannak hülyék is az úton. Mint mikor otthon az ember egyedül dominózik és rohadtul nem számít arra, hogy más odajön és eldöntheti. Ezért felépíti magának tök magasra a várat. De a közlekedés bizony rohadtul nem ilyen. A bizalmi elv a legnagyobb baromság, azt aki kitalálta, beültetném egy autóba amit számítógép irányít és mindig minden körülmények között szabályosan közlekedik.

2013. okt. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem baj, úgy is túl sok az autó, nem fog hiányozni a forgalomból.


Fentebb író meg jobb ha átértékel pár dolgot, mielőtt a fal értékeli át a képét.

2013. okt. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"A bizalmi elv a legnagyobb baromság, azt aki kitalálta, beültetném egy autóba amit számítógép irányít és mindig minden körülmények között szabályosan közlekedik."


Ilyen autók már ma is léteznek kísérleti stádiumban, de csak pár amerikai államban közlekedhetnek. Eddig egyiket sem érte baleset, kivéve azt, amelyik a piros lámpánál állt, amikor belement egy balfék.

De be kell látni, ez a jövő. Ha a technológia széles körben elérhető lesz, egy ország sem fogja tétlenül nézni, hogy súlyos vagy halálos balesetek ezrei történnek évente, mert sok idióta ügyesebbnek-okosabbnak hiszi magát mindenkinél.

Kérdező, a haverodnak javasolnám, hogy azért próbáljon meg ott közlekedni, mielőtt okoskodni kezd. Ha a KRESZ eléggé egyszerű szabályait képtelen betartani, akkor megnézném, hogyan verekedi át magát egy olyan kereszteződésen, ahol mindenfelé egyszerre kell figyelni. (India Ázsiában van btw)


http://www.youtube.com/watch?v=pLUm3Q-7iZA

2013. okt. 18. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Indiai kozlekedes magyar szemmel:

[link]

2013. okt. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!