Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ma 16 órakor a Megyeri híd...

Ma 16 órakor a Megyeri híd végén, ahogy ráhajtotok az M0-sra. állt egy rendőrautó, trafi volt?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén pont előztem 108-cal egy jó nagy kamiont és tök jó lenne, ha nem mértek volna ... :)Bár én ahogy melléjük értem, nem láttam trafit a kocsiban, de ki tudja.. Mennyi büntit kaphatok, 100-nál 108-cal haladok? Vagy 115-ig nem büntetnek?

2013. nov. 20. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:

100as korlátozásnál a 108-ra még nem kapsz semmit.

Valószínűleg kiálltak pihenni/vadászni az M0 éber őrei.

2013. nov. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Evele123 ***** válasza:

Szoktak olyat csinálni, h megállítanak pár autót ellenőrizni.

Ekkora sebesség-túllépésnél még nem büntetnek. Valamikor múlt héten a Külső-Szilágyi úton az 50es táblánál mérő trafi (fehér Opel) az más tészta volt.

2013. nov. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 100-as táblánál 16 km/h a tűréshatár, mert a te órád is csal plusszba 3-at, és a trafi is 3-at, illetve 10% engedmény is van. Én az M1 kivezetőjén 115-el szálltam bele a trafiba a nyáron, 3 hónapon belül kiküldték volna csekket.
2013. nov. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!