Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Témnyleg hagyjam az ilyen...

Témnyleg hagyjam az ilyen bunkó "én bevághatok eléd csíra! " parasztokat? Csak felidegesítem magam, ők meg csak megvonják a vállukat?

Figyelt kérdés

Utálom mikor valaki azért, hogy nyerjen5 mp előnyt megállásra kényszerít engem!

Múltkor is, vasúti átjáró, utána egyből kereszteződés, tehát STOP tábla van mind 2 oldalán. Jövök át, látja a p*csa az X5 ös fekete BMWjében, hogy jövök és elkezd kijönni elém! Há' bazze! Meg kellett állnom! Rá nyomtam izomból a dudát, az meg csak bámult rám, ilyen "nyugi! mit idegeskedsz?" fejjel! Azt hittem, megfordulok, és letolom az árokba!

Nem figyelmetlenségből csinálta, hanem mert "nekem x5 ös bmwm van a faszimat cidázom érte, jogom van téged megállítani a KRESZ-t meg a csíráknak találták ki!"


És agyf**zt kapok az ilyenektől! De azt mondta haverom, nyugodjak le, ne dudáljak rájuk, Ők leszarják hogy te dudálsz vagy sem, holnap is megfognak állítani, nem érdekled őket!

Ez komoly? Az ilyenektől miért nem lehet elvenni a jogsit, aztán a dodzsemben szírótsanak le, és állítgassanak meg másokat!



2013. dec. 24. 10:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Olvass utána, tényleg joga van megállítani téged. Az elsőbbségadás nem azt jelenti, hogy te mindig mehetsz a megengedett maximális tempóval.


"Azt a járművet, amelynek elsőbbsége van, az elsőbbségadásra kötelezett nem kényszerítheti haladási irányának vagy sebességének hirtelen megváltoztatására."


Csak a gyalogosnak van abszolút elsőbbsége, azaz őt nem szabad zavarni sem.

2013. dec. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne idegeskedj kedves autóstárs!Egyébként is,karácsony vagy.Dőlj hátra,rágcsálj egy kis beiglit,majd este kanalazd a halászlevedet...vesztettél 5 másodpercet...na bumm...ne öljük már meg a másikat minden apró szarért!
2013. dec. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Őt nem fogja zavarni, ha dudálsz, legfeljebb annyit gondol, hogy "mit dudál? ez hülye"? Csak a saját vérnyomásodnak teszel rosszat, ha felhúzod magad. Bizonyos helyeken érthető a "pofátlankodás", sokszor másképp az életben nem fogsz kikanyarodni egy kereszteződésben.


"Há' bazze! Meg kellett állnom!"

Ezért van a fék az autódban...


"Rá nyomtam izomból a dudát"

Ezért meg a duda :)

2013. dec. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Én csak akkor vagyok ilyen és ehhez hasonló szituációkban ideges, ha valami jól láthatóan gazdag köcsög csinálja ezt.


Szegénynél, átlagosnál semmi bajom, de a rohadt kulákot ilyenkor megszoktam bosszulni, mivel szar az életem.

2013. dec. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha szabályosan közlekedsz éppen, ő pedig szabálytalanul kifordul/bevág elég (azaz a haladási irányodnak vagy a sebességednek hirtelen megváltoztatására kényszerítene), akkor van egy tuti megoldás: ereszd neki az autódat. Aztán hívj rendőrt mielőtt bármit szólhatna.


De csak akkor ha az oldalának tudsz nekimenni, ha a hátulját érintenéd, akkor ott már nem vagy egyértelműen nyerő, így azt érdemes elkerülni.


Persze ha sajnálod az autódat, akkor jobb ha simán maradsz a dudálásnál, esetleg lehet üvöltözni a következő lámpánál, KRESZ-könyvvel fejbevágni izomból - de úgysem fog használni.

2013. dec. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
Máskor előzd meg vágj be elé aztán satu, hogy élvezze ő is a törődést.
2013. dec. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 szántóvető ***** válasza:

5-össel egyetértek,told meg hátulról ha ennyire zavar.neki jobban fog fájni mint neked.

"Nem figyelmetlenségből csinálta, hanem mert "nekem x5 ös bmwm van a faszimat cidázom érte, jogom van téged megállítani a KRESZ-t meg a csíráknak találták ki!"-ebben viszont nem lehetsz biztos,ezek a te gondolataid.

2013. dec. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

Ez az, 6-oska, buzdítsad egy kis revansra, hátha jó nagy baleset lesz belőle és meghal egy egész család ártatlanul. Igen jó lenne...


Én ha bele is fekszem a dudába, a vérnyomásomat nem hagyom felmenni ilyesmi miatt, hacsak nem volt kirívóan veszélyes a manőver. De ha nem kellett hirtelen fékezned miatta, akkor minden jogszerű az ő részéről, bár tèny, hogy vasúti átjáró utáni kereszteződéseknél a józan ész azt diktálja, hogy ne blokkoljuk az átjárót keresztező forgalmat, mert ha pont akkor pirosodik be az átjáró, akkor ott 40 másodpercen belül meg kell oldani a szitut, akármi van...

2013. dec. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%

Direkt bunkóságról van itt szó nem véletlenről. Akkor meg jár a revans. Nehogymár azt higgye megtehet mindent és mindent lenyelnek neki.

Ma is be akart jönni egy köcsög elém a záróvonalról ,hát hogy hogynem nem jött össze neki, nem gondolta hogy a menő mercijét legyorsulja egy szakadtnak kinéző autó. Ott is ragadt a kanyarodósávban..

2013. dec. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Amado atya ***** válasza:
54%
Én konkrétan leszharrom őket. Jöjjön, dudáljon, vágjon be elém, majd csattan, és írja a kék-sárgát. Neki mondjuk totálkár, én meg leporolom a lökhárítót, vagy ha súlyosabb, akkor másnap másik kocsival dolgozom, vagy eleve a helyszínre hozzák a csereautót. 16,5 méter, és 22 tonna acél azért csak a konkrét agyhalottakat nem rettenti el. :D
2013. dec. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!