Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Témnyleg hagyjam az ilyen...

Témnyleg hagyjam az ilyen bunkó "én bevághatok eléd csíra! " parasztokat? Csak felidegesítem magam, ők meg csak megvonják a vállukat?

Figyelt kérdés

Utálom mikor valaki azért, hogy nyerjen5 mp előnyt megállásra kényszerít engem!

Múltkor is, vasúti átjáró, utána egyből kereszteződés, tehát STOP tábla van mind 2 oldalán. Jövök át, látja a p*csa az X5 ös fekete BMWjében, hogy jövök és elkezd kijönni elém! Há' bazze! Meg kellett állnom! Rá nyomtam izomból a dudát, az meg csak bámult rám, ilyen "nyugi! mit idegeskedsz?" fejjel! Azt hittem, megfordulok, és letolom az árokba!

Nem figyelmetlenségből csinálta, hanem mert "nekem x5 ös bmwm van a faszimat cidázom érte, jogom van téged megállítani a KRESZ-t meg a csíráknak találták ki!"


És agyf**zt kapok az ilyenektől! De azt mondta haverom, nyugodjak le, ne dudáljak rájuk, Ők leszarják hogy te dudálsz vagy sem, holnap is megfognak állítani, nem érdekled őket!

Ez komoly? Az ilyenektől miért nem lehet elvenni a jogsit, aztán a dodzsemben szírótsanak le, és állítgassanak meg másokat!



2013. dec. 24. 10:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Sokan nem képesek jól felmérni a másik autó távolságát és sebességét. Ezért lehet, hogy nem bunkóságból vágott be. Akinek elfogyóban van a sávja, ez sem biztos, hogy bunkóságból vág be eléd. Sokszor rosszul van kitáblázva, hogy elfogy a sáv, ha nem járt még arra és nem tudta előre, akkor hirtelen két választása van: vagy eléd megy gázfröccsel, vagy fékez és mögéd. Olyankor nincs idő azon filózni, hogy mit tegyen, cselekszik valamit. Az emberek 50%-a az előbbit, 50%-a az utóbbit választja.

Ha kereszteződésben kimegy eléd, akkor is csak simán figyelmetlen. Biztos nem olyan ökör, hogy össze akarja töretni a kocsiját, egyszerűen nem figyelt. Ha rádudáltál, akkor legközelebb jobban figyel majd. Én is csak ezért szoktam dudálni és villogni, hogy legközelebb már figyeljen jobban és ne forduljon elő. Nem szidom az anyját, nem mutogatok mert bárkivel előfordulhat. Veled is.


Az valóban bunkó, aki tudja, hogy el fog fogyni a sáv, mert már látszik 15 méteren belül a felfestésen is, de azért a lámpánál direkt beáll a tédéivel a szabad sávba, induláskor meg padlógázzal gyorsít, na az a sor elé akar vágni. De vele se kell kezdeni semmit, hagy menjen. Ha erősködsz, akkor esélyes, hogy baleset lesz a vége.

2014. márc. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

latom karacsony ota ezen kattogsz xD

azert a pontozasbol erdekesen az jon le h meg a vegen a szabalytalankodonak van igaza... gyonyoru banda vagytok.

abba van vmi h neha alig venni eszre h elfogy a sav...

de multkor levillogtak, szte kijottem ele, gyak a kozelembe nem ert, de o mar stroboszkopozott, mert en kijottem.

erdemes a sofort nezni, multkor azert nem tort az autom, csajszi jobbra nezett vegig, korforgalomba befele, ha nem iparkodok, lehet le tk z tatom a gepem, elkene mar 1 ujj :D

2014. márc. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!